Dončičiaus pasiaukojimas negelbėjo – „Clippers“ nušlavė „Mavericks“

2021-05-31 07:34
Nuotr.: AFP – Scanpix

Prieš rungtynes kilus abejonei, ar Luka Dončičius galės žengti į aikštę patyrus patempimą kaklo stuburo srityje, Dalaso „Mavericks“ slovėnas visgi pasirodė ant parketo, bet jo pastangų neužteko.

Trečiojo kėlinio viduryje Los Andželo „Clippers“ triuškino „Mavericks“ 28 taškais, pergalę Teksase įsirašė 106:81 (31:22, 30:23, 21:15, 24:21) ir išlygino serijos iki keturių laimėjimų rezultatą 2-2.

Kawhi Leonardas nugalėtojams per 35 minutes surinko 29 taškus (9/12 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių.

Rezultatyvūs perdavimai 3

„Leonardo tempas ir greitis yra tai, ko mums reikia, – apie auklėtinį kalbėjo Tyronnas Lue. – Tai – neįtikėtina.“

Paulo George'o sąskaitoje – 20 taškų (3/10 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.) ir 9 atkovoti kamuoliai.

Dončičius aikštėje pasirodė su medicinėmis juostelėmis ant kairiojo peties, o kai nerungtyniavo, „Mavs“ personalas slovėnui uždėdavo papildomus tvarsčius.

„Nemanau, kad tai dabar rūpi, – apie traumą kalbėjo Dončičius. – Mes pralaimėjome daugiau nei 20 taškų. Žaidžiau siaubingai. Šiandien jaučiausi kur kas geriau nei vakar. Toliau šaldysiu petį, atlikinėsiu procedūras ir būsiu pasiruošęs trečiadieniui.“

22-ejų gynėjas per 36 minutes pataikė 8 iš 17 dvitaškių, 1 iš 7 tritaškių, prametė visas 5 baudas ir pelnė 19 taškų. Krepšininkas atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

„Jis kenčia skausmą, – auklėtinio situaciją komentavo „Mavericks“ vairininkas Rickas Carlisle'as. – Man atrodė, jog jis net negali pasukti kaklo į kairę pusę. Jo trauma neabejotinai prisidėjo prie pataikymo 9 iš 24.“

Svečiai iš Los Andželo dominuoti aikštėje pradėjo trečiajame ketvirtyje, kuomet startavo 18:6 ir po Leonardo taiklių baudų pirmavo 79:51.

Pirmąkart serijoje nuo suolo buvo pakeltas Bobanas Marjanovičius, kuris per 15 minučių įmetė 12 taškų (5/9 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Clippers“ vyr. treneris Tyronnas Lue rungtynes nusprendė pradėti su 203 cm ūgio Nicolasu Batumu centro pozicijoje. Prancūzas žaidė 35 minutes, surinko 10 taškų, 5 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius bei 2 blokus.

216 cm ūgio Ivica Zubacas rungtyniavo 17 minučių, per kurias pasiekė asmeninių pražangų limitą, įmetė 5 taškus ir sugriebė 7 kamuolius.

„Mavericks“: Luka Dončičius 19 (8/17 dvit., 1/7 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Kristaps Porzingis 18 (7/10 dvit., 5 atk. kam.), Bobanas Marjanovičius 12 (5/9 dvit., 6 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 8 (2/5 trit., 8 atk. kam.), Dwightas Powellas, Jalenas Brunsonas po 7.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 29 (9/12 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 2 blok., 34 naud.), Paulas George'as 20 (3/10 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud., 9 atk. kam.), Reggie Jacksonas 15 (3/8 trit., 5 atk. kam.), Nicolasas Batumas 10 (2/6 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 2 blok.), Marcusas Morrisas 9 (8 atk. kam.), Rajonas Rondo 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).