Giedraičio vedama „Baskonia“ įveikė Valensijos klubą ir išplėšė lemiamas serijos rungtynes

2021-06-02 22:39

Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Rokas Giedraitis buvo naudingiausias savo ekipoje, o jo vedamas Vitorijos „Baskonia“ klubas Ispanijos čempionato (ACB) ketvirtfinalyje išplėšė lemiamas rungtynes.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 76:65 (26:16, 15:12, 21:18, 14:19) įveikė „Valencia“ krepšininkus ir išlygino ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatą – 1-1.

Pirmąjį mačą namuose po Bojano Dubljevičiaus taiklių baudos metimų 87:86 laimėjo Valensijos klubas.

Giedraitis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias nugalėtojų komandoje. Šiaulietis per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 7 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis mačą pradėjo starto penkete, ant parketo praleido 6 minutes ir per jas spėjo surinkti 2 taškus (1/1 dvit.) bei 1 naudingumo balą.

Valensijos ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Klemenas Prepeličius, slovėnas per 27 minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 3/9 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 bei prarado 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 15 naudingumo balų.

Lemiamas serijos mačas bus žaidžiamas birželio 4-ąją Valensijoje.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 15 (7 atk. kam., 4 per. kam.), Zoranas Dragičius ir Alecas Petersas (6 atk. kam.) po 13, Tonye Jekiri 12 (6 atk. kam.), Pierria Henry 8 (10 rez. perd.).

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 20 (3/9 trit.), Derrickas Williamsas 11 (5 atk. kam.), Bojanas Dubljevičius (9 atk. kam.) ir Samas Van Rossomas (6 kld.) po 7.