Už nepagarbų elgesį „Žalgirio“ arenoje – bauda Zavackui

2021-06-03 17:31


Lietuvos krepšinio lyga (LKL) Vilniaus „Ryto“ klubo sporto direktoriui Donatui Zavackui skyrė 500 eurų piniginę baudą už rungtynių metu reikštą nepasitenkinimą įžeidinėjant rungtynių teisėjus.

Fotogalerija

Vilniaus ekipos sporto direktorius, birželio 2 dieną vykusių rungtynių „Žalgiris“ – „Rytas“ metu nepagarbiai kreipėsi į teisėjus, reiškė asmeninius įžeidinėjimus, juos menkino ir kaltino neobjektyvumu.

„Apeliacinio skundo dėl šio sprendimo neteiksime. Tačiau, norime pabrėžti, kad diskusijų ir emocingų reakcijų, už kurias yra baudžiama, būtų kur kas mažiau, jeigu LKL klubams laiku pateiktų teisėjų darbo ataskaitas ir diskutuotinus švilpukų įvertinimus. Šiuo metu nesame sulaukę nei vienos ataskaitos už atkrintamųjų rungtynes. Situacija yra tobulintina, todėl ne kartą tiek žodžiu, tiek raštu kreipėmės į LKL dar iki finalo serijos pradžios, tačiau jokios reakcijos nesulaukėme. Šį klausimą siūlysime aiškiau reglamentuoti artimiausiame LKL Valdybos posėdyje“, – sako „Ryto“ valdybos pirmininkas Darius Gudelis.

 

Pagal LKL nuostatų 9.2.1. punktą, LKL dalyviams LKL rungtynių metu draudžiama naudoti agresyvius veiksmus, pavojingus kito LKL dalyvio sveikatai, taip pat draudžiama grasinti, įžeidinėti, smurtauti kitų LKL dalyvių (žaidėjų, trenerių, komandų atstovų, sekretoriato teisėjų, LKL darbuotojų, žiūrovų ir kitų asmenų) atžvilgiu.Rodyti komentarus

ant kiek marozu yra ryto klubo vadyboje. aisku, jo tikslas daryti spaudima kas kartu uzveda ir komanda, bet yra tam tikros ribos tarp protingo sprendimo ir teiseju siuntinejimo.
2021-06-03
+3
Atsakyti
Kaip vakar prisimenu tuos jo pasakytus žodžius: "Zavackas yra mėšlo krūva". Turbūt taip ir gaunasi, kad krūva gimęs drugeliu nebūsi... Ar kaip ten sakoma? Nevažiuok tu gal daugiau, ugniaplauki į Kauną.
2021-06-03
Atsakyti
Vilniaus Ryto komanda rimtai domina įžaidėjas Semaj Christon, centras Michale Kyser, krašto puolėjas Kenny Gabriel.
2021-06-03
-1
Atsakyti
Kloja klubo vertybinius pamatus. Tikras Buozgalviu tribunos autoritetas. Zinant sito meslo krovejo kultura, netolimoje ateityje turetu spjauti Javtokui i veida ir prisikti prie Kauno pilies.
2021-06-03
+1
Atsakyti
Tik dar karta jis parode tikraji savo veida. Kai toks marozas yra klubo direktorius negali tiketis jokiu rezultatu! Sio sezono klubo rezultatai yra adekvatus pagal ten dirbancius zmones. Gal net pranoksta lukescius bent jau patekimas i finala. O sitam ryzui palinkesiu buti isspirtam kaip tai buvo su Jaruciu. Intelektu sitas individas niekad nepasizymejo. Jei ne pazintys tai su savo intelektu eitu kancaru rankioti i autobusu stoti.
2021-06-03
+2
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.