Tarp rezultatyviausių buvęs Mačiulis su AEK dramatiškai priartėjo prie bronzos medalių

2021-06-06 19:49
Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Dvi iš trijų baudų pataikęs Darylas Maconas tapo Atėnų AEK komandos herojumi Graikijos lygos serijoje dėl bronzos.

Jono Mačiulio atstovaujama ekipa trečiose rungtynėse išvykoje 81:80 (16:19, 26:21, 22:20, 17:20) nugalėjo Patrų „Promitheas“ ir kovoje iki trijų pergalių įgijo pranašumą 2-1.

Ketvirtosios rungtynės trečiadienį vyks Atėnuose.

GM: 11

Dvikovą starto penkete pradėjęs Mačiulis per 23 minutes įmetė 14 taškų (4/7 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

Maconas pražangą atakuojant iš toli išprovokavo iki rungtynių pabaigos likus vos trims sekundėms.

Įsibėgėjus ketvirtajam kėliniui AEK buvo priekyje dviženkle persvara – 72:62, bet tada pralaimėjo atkarpą 3:10 ir pranašumas sumenko iki 72:75.

„Promitheas“: Gianas Clavellas 22, Charalampos Giannopoulos 16, Jerianas Grantas (9 atk. kam.) ir Michalis Lountzis (11 rez. perd.) – po 11.

AEK: Yanickas Moreira 18, Jonas Mačiulis 14, Dimitrios Katsivelis ir Nikos Gkikas – po 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).