Trileryje Jutoje – fantastiškas Mitchellas ir „Jazz“ pergalę paskutinėmis sekundėmis garantavęs Goberto blokas

2021-06-09 07:59
Nuotr.: USA Sports Today-Scanpix
Nuotr. USA Sports Today-Scanpix

Jutos „Jazz“ antrojo kėlinio pabaigoje turėjo 14 taškų deficitą, tačiau surengė dominuojantį pasirodymą po ilgosios pertraukos, atlaikė paskutinių sekundžių šturmą ir pergalingai pradėjo Vakarų konferencijos pusfinalį.

Quino Snyderio auklėtiniai namuose 112:109 (18:25, 29:35, 32:19, 33:30) pranoko Los Andželo „Clippers“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidęs Donovanas Mitchellas per 37 minutes pelnė 45 taškus (10/15 dvit., 6/15 trit., 7/8 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Gynėjas 30 taškų surinko vien per antrąją rungtynių dalį.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes Rudy Gobertas realizavo baudą ir atrodė, kad „Jazz“ ramiai užbaigs rungtynes (110:102).

Vis dėlto Paulas George‘as pataikė abi baudas, Kawhi Leonardas pridėjo taškus iš po krepšio, o likus žaisti 38,4 sekundės George‘as smeigė tritaškį ir komandas skyrė tik 3 taškai – 109:112.

Kitoje atakoje Mitchello dvitaškis skriejo pro šalį ir „Clippers“ gavo šansą išsigelbėti. Los Andželo ekipa neprašė minutės pertraukėlės ir gan chaotiška ataka baigėsi tuo, jog Marcuso Morriso tritaškį blokavęs Gobertas įtvirtino „Jazz“ pergalę.

Trečiojo kėlinio pradžioje Paulas George‘as realizavo baudas ir atstatė dviženklę „Clippers“ persvarą (62:52), tačiau Donovanas Mitchellas smeigė tritaškį bei pridėjo dvitaškį, Royce‘as O‘Neale‘as pataikė baudų metimus ir „Jazz“ deficitas kaipmat sumenko iki 3 taškų (59:62).

Georges Niangas ketvirčio pabaigoje smeigė tritaškį ir pirmą kartą išvedė „Jazz“ į priekį nuo pirmojo kėlinio pradžios (75:73), tačiau lemiamą ketvirtį komandos pasitiko esant lygiam rezultatui – 79:79.

Būtent ketvirtajame kėlinyje „Jazz“ perėmė iniciatyvą. Rudy Gobertas realizavo baudas, Mitchellas pridėjo savo taškus, o Bojanas Bogdanovičius smeigė tritaškį ir likus žaisti 5 minutes Jutos ekipa įgijo dviženklę persvarą – 103:93.

„Clippers“ ekipoje Leonardas surinko 23 taškus (8/15 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

George‘as pridėjo 20 taškų (1/9 dvit., 3/8 trit., 9/10 baud.), 10 sugriebtų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 klaidas.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 45 (10/15 dvit., 6/15 trit., 7/8 baud., 5 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius (3/8 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas (6/14 trit.) po 18, Rudy Gobertas 10 (6/9 baud., 12 atk. kam., 2 blok.), Joe Inglesas (1/8 trit., 7 rez. perd.) ir Royce'as O'Neale'as (11 atk. kam.) po 8.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 23 (8/15 dvit., 7 atk. kam.), Paulas George'as 20 (1/9 dvit., 3/8 trit., 9/10 baud., 10 atk. kam.), Luke'as Kennardas 18 (4/6 trit.), Ivica Zubacas 11 (5/7 baud., 6 atk. kam., 3 blok.), Reggie Jacksonas (3/5 trit.) bei Marcusas Morrisas (1/9 trit.) po 9.