2021-06-19 18:47
Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Serbijos rinktinė Akropolio turnyre Graikijoje pasiekė triuškinamą pergalę.

Likus minutei pirmavusi net 43 taškų persvara, Igorio Kokoškovo vadovaujama komanda antrąją varžybų dieną OAKA arenoje 104:67 (27:20, 24:15, 34:13, 19:19) nepaliko jokių vilčių Meksikos nacionalinei ekipai.

Penktadienį Serbija 80:68 nugalėjo Puerto Riką, o Meksika 98:101 nusileido Graikijai.

Sekmadienį serbų laukia mūšis su šeimininkais graikais, o meksikiečių – dvikova su Puerto Riko žaidėjais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Filipas Petruševas, kuris per 19 minučių pelnė 23 taškus (8/9 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Puikiai rungtyniavo ir Ognjenas Kuzmičius, per 13 minučių sumetęs 17 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.).

Meksikos ekipos gretose per pusdevintos minutės rezultatyviausiu žaidėju tapo Omaras De Haro, kuris surinko 11 taškų (3/3 dvit., 0/2 trit., 3/5 baud.).

Serbijos rinktinė: Filipas Petruševas 23 (9 atk. kam.), Ognjenas Dobričius 17 (5/5 metimai), Stefanas Jovičius 12 (5/5 metimai).

Meksikos rinktinė: Omaras De Haro 11, Jamesas Fabianas 10 (13 atk. kam.), Jorge Camacho 9.