Iššovęs Tuniso gynėjas pelnė 31 tašką, bet vokiečiai laimėjo triuškinamai

2021-06-20 09:50
Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Hamburge vykstančiame draugiškame turnyre antrą užtikrintą pergalę pasiekė Vokietijos rinktinė.

Henriko Rodlo auklėtiniai nesulaikė 31 tašką pelniusio varžovų gynėjo Oussama Marnaoui, tačiau 102:75 (29:19, 26:14, 26:19, 21:23) pasiekė triuškinamą pergalę prieš Tuniso nacionalinę komandą.

Sekmadienį vokiečiai kovos su Italija, o Tuniso krepšininkai – su Čekija.

Tuniso lyderis per 33 minutes sumetė 6 iš 9 dvitaškių, 5 iš 5 tritaškių ir 4 iš 7 baudų. 22-ejų 193 cm ūgio gynėjas atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 9 pražangas.

Vokietijos komandos gretose dvigubą dublį surinko 31-erių Joshiko Saibou, kuris pakilęs nuo suolo rungtyniavo 24 minutes, pelnė 22 taškus (8/11 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius.

Robino Benzingo sąskaitoje – 17 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud.).

Vokietijos rinktinė: Joshiko Saibou 22 (11 atk. kam.), Robinas Benzingas 17 (3/4 trit.), Andreasas Obsas 13, Lucas Van Slootenas 11 (3/6 trit.).

Tuniso rinktinė: Oussama Marnaoui 31 (5/5 trit.), Jaouhar Jaouadi ir Mohamedas Ochi – po 11, Joackimas Haddadas 10.