Paprakaitavo: ketvirtajame kėlinyje susiėmę serbai pranoko Dominikos Respubliką

2021-06-29 23:03
Nuotr.: FIBA

Tris kėlinius buksavusi Serbijos rinktinė (1-0) susiėmė svarbiausiu rungtynių momentu.

Vladimiro Milojevičiaus auklėtiniai Belgrade po 94:76 (31:23, 16:24, 20:19, 27:10) pranoko Dominikos Respubliką (0-1) ir pergalingai pradėjo olimpinės atrankos turnyrą.

Trečiojo kėlinio pabaigoje serbai atsiliko 61:66, tačiau ketvirtį užbaigė laimėdami atkarpą 6:0 ir lemiamą kėlinį pasitiko pirmaudami 67:66.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Būtent ketvirtajame kėlinyje serbai smogė. Vasilije Micičius pelnė taškus iš po krepšio, Bobanas Marjanovičius realizavo baudas, Micičius atseikėjo tolimą metimą, o Serbija spurtavo 11:3 bei įgijo 9 taškų pranašumą – 78:69.

Neilgai trukus Ognjenas Dobričius pelnė taškus su pražanga, Milošas Teodosičius smeigė tritaškį Filipas Petruševas įkrovė iš viršaus ir serbų pergalė klausimų nebekėlė – 89:74.

Nugalėtojų gretose dominavo Marjanovičius, kuris per 23 minutes pelnė 18 taškų (7/12 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 27 naudingumo balus.

Micičius pridėjo 16 taškų (5/11 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus kamuolius bei 15 naudingumo balų.

Serbijos rinktinė: Bobanas Marjanovičius 18 (7/12 dvit., 10 atk. kam., 27 naud.), Filipas Petruševas 17 (7/9 dvit., 3/8 baud.), Vasilije Micičius 16 (5/11 dvit.), Nemanja Bjelica 12.

Dominikos Respublikos rinktinė: Michaelas Cuevas (3/7 dvit., 3/6 trit.) ir Victoras Lizas (5/10 dvit., 2/7 trit.) po 16, Gelvisas Solano 10.