Naujasis Dalaso „Mavericks“ treneris Jasonas Kiddas tiki Kristapo Porzingio perspektyva komandoje.
Į „Šlovės muziejų“ įtrauktas buvęs krepšininkas pozityviai žiūri į Porzingio ir Luka Dončičiaus tandemą bei džiaugiasi latvio užsivedimu.
„Manau, kad jis (Porzingis) yra sujaudintas ir yra pasiruošęs dirbti. Tikiu, kad pamatysite kitą KP versiją, – teigė Kiddas. – Ši vasara jam – pozityvi. Kristaps yra sveikas ir jis džiaugiasi šia galimybe.“
Kristaps Porzingis
Pozicija: | PF, C |
Amžius: | 25 |
Ūgis: | 221 cm |
Svoris: | 109 kg |
Gimimo vieta: | Liepoja, Latvija |
„Galvoju, jog jis idealiai tinka šalia Lukos, – tęsė Kiddas. – Jis turi tokį įgūdžių bagažą, kokio neturi dauguma lygos žaidėjų. Kaip treneris, esu labai laimingas, galėsiantis dirbti su juo.“
Praėjusį sezoną Porzingis buvo kritikuojamas dėl savo žaidimo atkrintamosiose, o jo kelio problemos ir santykis su Dončičiumi nekėlė pasitikėjimo.
Serijoje su Los Andželo „Clippers“ latvio vidurkiai siekė 13,1 taško ir 5,4 atkovoto kamuolio, kai sezono metu jis rinko 20,1 taško ir 8,9 sugriebto kamuolio statistiką.
Kiddas taip pat negailėjo gražių žodžių komandos lyderiui Dončičiui.
„Jis – ypatingas. Luka jau kurį laiką žaidžia profesionalo lygiu, bet visada gali būti geresnis. Galvoju, kad jo apetitas yra labai didelis“, – tikino Kiddas.
Ačiū, kad mus skaitote! Padėkite mums dar labiau.