„Rytą“ į šuns dienas išdėjęs McCullough: „Lietuva – siaubinga“

2021-07-19 07:33
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Lietuvoje du mėnesius praleidęs Chrisas McCullough šią patirtį prisimena ne gražiausiais žodžiais.

Po Vilniaus „Ryto“ puolėjas persikėlė į Pietų Korėją, o vėliau dar spėjo pažaisti ir Bahreine. Vis dėlto kalbėdamas su „NYDailyNews.com“ McCullough žaidimą Lietuvoje išskyrė kaip blogiausią patirtį.

„Lietuva – siaubinga, – žurnalistui Stefanui Bondy sakė amerikietis. – Man ten nepatiko. Lietuvoje kiekvieną dieną tamsu, niekada nešviečia saulė, o tai kelia depresiją.

Chris McCullough

Chris  McCullough
Pozicija: PF
Amžius: 26
Ūgis: 206 cm
Svoris: 91 kg
Gimimo vieta: Bronksas, JAV

Tai buvo bloga organizacija, treneris, generalinis direktorius. Mano atlyginimas vėlavo, būdavo mokama mažiau. Man ten absoliučiai nepatiko.“

26-erių atletui buvo priminta automobilio istorija, po kurios jis buvo suspenduotas. McCullough šiuo atveju turėjo savo įvykių versiją.

„Man sprogo padanga, o jie pasakė, kad padariau avariją ir pabėgau, – teigė Bronkse užaugęs krepšininkas. – Prakiuro padanga, o tuomet buvo antra nakties. Nežinojau, kam paskambinti, važiavau mylios per valandą greičiu, kai mano namai buvo per dvi mylias, todėl nusprendžiau pareiti namo. Iš šios situacijos jie padarė didelį dalyką.“

McCullough dabar JAV ruošiasi dalyvauti TBT turnyre, o po jo yra suplanavęs treniruotes su keliomis NBA komandomis.

„NBA jis nežaidė kurį laiką, todėl yra alkanas ten grįžti, – kalbėjo McCullough pusbrolis ir treneris Louisas Baltazaras. – Ši mintis jį veža kiekvieną kartą, kuomet jis lipa ant parketo. Jis nori įrodyti savo vertę.“

26-erių amerikietis FIBA Čempionų lygoje per dvejas rungtynes vidutiniškai rinko po 11 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 10,5 naudingumo balo.

LKL pirmenybėse McCullough sužaidė 8 mačus ir per juos fiksavo 8,8 taško, 5 atkovotų kamuolių bei 7,8 naudingumo balo statistiką.



Komentarai:

Is sito turisto dar kazkas ima interviu? :D Jis dejes ant to krepsinio, paziurekite kiek jis komandu spejo aplankyti nuo 2018 metu. Oro gero reikia matai jam, ir saules daug. Tokie "legionieriai" atvaro i Europa ne dirbti, o baliavoti ir susirinkti alga uz kelis menesius iki kol buna praspiriami lauk. Todel jokia Eurolygos, Eurocup ir kitu zemesniu lygu komandu net negaista laiko su tokiais. As tikiu kad jam padanga sprogo, bet ka jis nuslepia jog tuo metu nebuvo jis pacioj blaiviausioj stadijoj pries tai su Goudelock turistaves po klubus, todel ir nupedino jis namo neskambines niekam. Goudelock bent jau turi pakankamai profesionalumo atidirbti aiksteleje su kaupu, o sitam tik po Azija cirko programos tura daryti is Korejos i Bahreina.
2021-07-19
+5
Atsakyti
FAIL tas McCulloughas apskritai neturėjo būti perkamas Ryto ir buvo klaida, įdomu kas Ryto vadovybėje susvaigo pirkti šį neatrasta "talenta balerūna" iš Filipinų lygos, spėju Ryto cirko žonglierius Jarutis ar klounas Kairys, o gal būt kauno žalgirio fanas ir akrobatas Kleiza...tai kas vis dėlto Ryte skautinga info rinko apie MCCullough, įdomu būtu pamatyti jo veida ir lai paaiškina kuo sužavėjo šis neatrastas anti-krepšininkas.
2021-07-19
-3
Atsakyti
BurtMacklin  ⭐ 
manes nestebina. nors gyvenu vilniuje ir sis miestas save pristato kaip europos g taska, reprezentacines miesto komandos zaidejai dar neseniai vazinejo su city bee. viskas kas vilniuje vyksta gero yra privaciu asmenu ir verslo iniciatyva. cia ne politikos portalas bet miesto valdzia impotente ir ka moka tai skleist liberalu PR apie miesta irenginedama pliazus. kur reikia kazkokio verslumo, finansu valdymo stumiant miestui didelius projektus ten pasirodo visiskas ju invalidumas. net verslui leidziant statyti grandiozinius projektus nesugeba issireikalauti parkavimo vietu, zaliu zonu, a juostu transportui, ar kazko kas pasitarnautu miestieciams. ir si impotentine valdzia yra viena pagrindiniu ryto dalininkiu. tai toks ir klubas.
2021-07-19
+5
Atsakyti
O dar vakar kazkuris makulaturynis Kauna lazdavojo :)).
2021-07-19
+3
Atsakyti
vaflis
2021-07-19
+5
Atsakyti
O ka jis galejo gero apie parodija pasakyti? Zmogus suprato kad atsidure visiskame dugne.
2021-07-19
-6
Atsakyti
Kažkaip net nenustebino.....
2021-07-19
Atsakyti
Anonimas
pietu korejoj irgi visada tamsu, ziurint kuriu metu laiku ten esi. o del rytules, tai mane stebina tik tai, kad daugiau legionieriu panasiai nepasisako.
2021-07-19
-2
Atsakyti
clickbaitinis straipsnelis
2021-07-19
+4
Atsakyti
Anonimas
šitas klaunas maladiec :))) žaidi bahreine ir dar bandai kažką šūkaut :)))
2021-07-19
+6
Atsakyti
Darko
Nu jo, kai šūdų prisidirbi, tada visi aplink siaubingi ir baisūs :D buvai kvailas kai bato aulas su ta automobilio istorija, viską ji apie tavo protelį parodė. Net nesumąstyčiau sprogus padangai naktį dar automobilį prievartaut. Skambini organizacijai, ir ji rūpinasi.
2021-07-19
+5
Atsakyti
a_White37
nebutu rytas jei be skandalu issiskirtu :D :D
2021-07-19
-5
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.