Aukcione bus pardavinėjami NBA legendos Russello iškovoti žiedai ir MVP titulai

2021-07-22 20:45
Nuotr.: Kirby Lee-USA TODAY Sports
Nuotr. Kirby Lee-USA TODAY Sports

Legendinis NBA krepšininkas Billas Russellas paskelbė, jog surengs aukcioną, kuriame parduos virš 100 istorinių reliktų, įskaitant ir du iš vienuolikos NBA čempionų žiedų, kuriuos jis penktajame bei šeštajame XX a. dešimtmečiuose iškovojo su Bostono „Celtics“ ekipa.

„Yra kelios nuotraukos, kurias norėčiau pasilikti sau, tačiau likusius daiktus pasidalinsiu su pasauliu“, – vaizdo pranešime kalbėjo 87-erių buvęs krepšininkas.

Aukcionas bus surengtas Bostone, šių metų rudenį arba žiemą.

Bill Russell

Bill  Russell
Pozicija: C
Amžius: 87
Ūgis: 206 cm
Gimimo vieta: Monroe, JAV

Dalis iš Russello daiktų uždirbtų pajamų bus skirta Bostone įrengtai ne pelno siekiančiai jaunimo mentorystės programai, sukurtai prieš 30 metų. Vienas jos įkūrėjų buvo pats Russellas.

Be pirmojo žiedo, kurį vienuolika kartų NBA čempionas iškovojo 1957-aisiais ir paskutinio, kurį laimėjo 1967-aisiais, aukcione bus taip pat bus galima įsigyti 4 reguliariojo sezono MVP trofėjus ir 1956 metų Melburno olimpinėse žaidynėse iškovotą aukso medalį.

štai ką vadinu legenda
2021-07-24
ruosiasi
ruosiasi amzinam poilsiui
2021-07-23
-1
Žiauru, kai panašūs trofėjai galiausiai atsiduria lombarduose. Galėtų lyga supirkti garsių krepšininkų apdovanojimus. Jiems labiau krepšinio muziejuose vieta, nei kažkokio kvailelio namuose, padėto šalia viskio butelio.