Fantastiška atomazga: Rice'o ir McCullough komanda tritaškiu laimėjo milijoną JAV dolerių

2021-08-04 07:08

Fantastišką pergalę TBT vasaros turnyre pasiekė žinomų krepšininkų „Boeheims Army“ komanda, kurios herojumi tapo Keiferis Sykesas.

27-erių atakų organizatorius tritaškiu metimu padėjo ekipai pasiekti pergalingą 69 taškų ribą ir komanda finale 69:67 (18:17, 15:15, 17:22, 19:13) palaužė „Team 23“ bei laimėjo milijono JAV dolerių piniginį prizą.

Puikiai pasirodęs Sykesas per 29 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Po šio finalo Shamsas Charania iš „The Athletic“ pranešė, jog krepšininkas susitarė dėl sutarties su Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“.

Turnyro MVP pripažintas 34-erių Tyrese'as Rice'as nugalėtojų gretose žaidė net 35 minutes, pelnė 8 taškus (1/8 dvit., 2/6 trit.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus suklydo.

Chrisas McCullough per 25 minutes pasižymėjo 9 taškais (3/6 dvit., 0/3 trit.) ir 9 atkovotais kamuoliais.

DJ Kennedy sąskaitoje – 11 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai bei 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Team 23“ ekipoje Ericas Griffinas surinko 16 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.) ir 7 atkovotus kamuolius, Ericas Washingtonas pridėjo 10 taškų (3/5 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.).

Tomas
Jei jau rašot apie paskutinį metimą, kaip svarbiausią rungtynių įvykį, kaip galima neįdėt jo pasižiūrėti? [youtube]]
2021-08-05
-1
djgaffer Nu čia Rice'ui super vasara-pasižaidė savo malonumui ir dar pinigų nemažai į kišenę įsidės.Nežinau,kiek ten dar personalo narių gauna pinigų,bet patys krepšininkai tai kokius 100 tūkst.mažiausiai pasiima iš to milijono.O juk jau jis kalbėjo apie karjeros pabaigą.Neblogai čia pasisekė.
2021-08-04
:D
McCullough gales rytui padanga dabar nupirkti :D
2021-08-04
+2
Tai jeigu laimi kazkokius turnyrus uz milijona doleriu, kodel jo visa beveik karjera yra puerto ricuose ir korejose? Su fiziniais duomenim tam paciam NBA jis turetu toliau lost.