NBA vasaros lygoje – įspūdingas turko debiutas ir devinto šaukimo benefisas

2021-08-04 08:04
Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Sakramente startavusioje dviejų dienų NBA vasaros lygoje galingai debiutavo Majamio „Heat“ marškinėlius apsivilkęs Omeras Yurtsevenas.

23-ejų 213 cm ūgio bokštas iš Turkijos užfiksavo galingą dvigubą dublį, o dvikovos pabaigoje taikliomis baudomis išplėšė „Heat“ pergalę 80:78 (27:32, 19:17, 18:15, 16:14) prieš Los Andželo „Lakers“.

Iki lemiamo momento krepšininkas buvo prametęs abu baudos metimus.

Gimimo vieta: Turkija

Yurtsevenas per 32 minutes pelnė 27 taškus (8/13 dvit., 3/7 trit., 2/4 baud.), sugriebė 19 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, bet 7 kartus suklydo ir 6 sykius prasižengė.

Pernai NBA naujokų biržoje dalyvavęs centras neišgirdo savo pavardės, bet po to sulaukė Oklahomos „Thunder“ kvietimo prisijungti prie dukterinės komandos.

Jo statistika Orlando burbule siekė 15,2 taško, 9,4 atkovoto kamuolio, 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir 1,4 blokuoto metimo per 21 žaidimo minutę.

„Heat“: Omeras Yurtsevenas 27 (19 atk. kam.), Dru Smithas ir D.J. Stewartas – po 11, Javonte Smartas ir Marcusas Garrettas (6 per. kam.) – po 10.

„Lakers“: Devontae Cacokas 15 (6/17 metimai), Austinas Reavesas 11, Justinas Robinsonas ir Yoeli Childsas – po 10.

Kitame mače Sakramento „Kings“ gretose marškinėlius apsivilko devintu šaukimu neseniai pakviestas Davionas Mitchellas.

22-ejų gynėjas dar iki ilgosios pertraukos surinko 12 taškų, iš viso pelnė 23 taškus, bet „Kings“ per pratęsimą 82:89 (16:13, 25:27, 21:21, 18:19, 2:9) nusileido „Golden State Warriors“.

Mitchellas per 32 minutes realizavo 7 iš 12 dvitaškių, 2 iš 6 tritaškių, 3 iš 6 baudų, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius ir 3 kartus suklydo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė 24-erių įžaidėjas Jeffas Dowtinas, kuris per 22 minutes įmetė 21 tašką (7/11 dvit., 7/8 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.

Jo taiklus dvitaškis ketvirtojo kėlinio pabaigoje pasiuntė komandas į pratęsimą.

„Kings“: Davionas Mitchellas 23, Mattas Colemanas 14, Emanuelis Terry 9 (14 atk. kam.).

„Warriors“: Jeffas Dowtinas 21, Jordanas Schakelas 13, Justinianas Jessupas 11 (1/8 trit.).