Strelnieko kontraktas su „Žalgiriu“ dar neįsigaliojo, latvio laukia išsamus patikrinimas

2021-08-25 20:38
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Janis Strelnieks jau klausosi „Žalgirio“ fizinio rengimo trenerio Sigito Kavaliausko komandų Nemuno krepšinio saloje. Tačiau oficialiai jis dar nėra Kauno „Žalgirio“ krepšininkas. BasketNews žiniomis, 31-erių gynėjo kontraktas su Lietuvos čempionais dar nėra įsigaliojęs.

BasketNews šaltinių teigimu, Strelnieko Kaune dar laukia išsamus medicininis patikrinimas. Jis bus gerokai nuodugnesnis nei įprastai. Tik po jo, įsitikinęs Strelnieko fizine būkle, „Žalgiris“ priims sprendimą, ar uždegti žalią šviesą vienerių metų sutarties įsigaliojimui.

BasketNews žiniomis, Strelnieko stovykla nemato pagrindo nerimauti dėl 191 cm ūgio snaiperio situacijos.

Janis Strelnieks

Janis  Strelnieks
Komanda: Kauno Žalgiris
Pozicija: PG
Amžius: 31
Ūgis: 191 cm
Svoris: 85 kg
Gimimo vieta: Talsi, Latvija

Legionierius dėl kojos raumens traumos Kaune kol kas sportuoja pagal individualų planą. Kai tik Strelnieks galės prisijungti prie treniruočių visa jėga, jam bus atlikta išsami medicininė apžiūra. Prieš savaitę apie latvio kojos raumens traumą informavęs „Žalgiris“ pranešė, kad naujokui išgyti reikės maždaug poros savaičių.

„Dabar nėra nutikę nieko pernelyg rimto, tačiau atsižvelgiant į šios traumos istoriją, mes į tai žiūrime atsargiau ir duodame papildomo laiko, jog tai nesikartotų. Antradienį vykome į apžiūrą, viskas yra išgiję. Dabar tereikia įdėti papildomo darbo, kad kitą savaitę galėčiau prisijungti prie komandos“, – trečiadienį BasketNews sakė Strelnieks.

Martino Schillerio komentaras:

Manto Kalniečio komentaras:

Artūro Milaknio komentaras:

Tylerio Cavanaugh komentaras:Rodyti komentarus

opa, gerai, kad dar medicinine bus nuodugni, tai dar saukstai ne po pietu jei paaiskes, kad latvio fizine bukle nekokia.
2021-08-25
+4
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.