„El Clasico“ finale: „Real“ dramatiškai palaužė Tenerifės krepšininkus

2021-09-12 07:29
Nuotr.: Real Madrid Basket
Nuotr. Real Madrid Basket

Ispanijos Supertaurės finale išvysime tikrą krepšinio desertą – „Barcelonos“ ir Madrido „Real“ akistatą.

Karališkasis klubas į finalą Tenerifėje vykstančioje taurėje žengė palaužęs šeimininkų „Lenovo“ komandos pasipriešinimą – 72:70 (14:21, 17:16, 17:16, 24:17).

Katalonai į finalą žengė be didesnio vargo įveikdami „Valencia“. Kova dėl titulo įvyks šįvakar 19.30 val.

Tris kėlinius iniciatyvą savo rankose laikė šeimininkai, kurie dar trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo dviženklę persvarą – 52:42.

Mačo svarstyklės apsivertė ketvirtajame kėlinyje, o 12:1 spurtas leido „Real“ po labai ilgos pertraukos išsiveržti į priekį – 54:53.

Svarbu žodį rungtynių pabaigoje tarė Fabienas Causeur, pelnęs 5 taškus paeiliui (64:59), ir nors Giorgi Šermandinis bandė gelbėti Tenerifės klubą (65:67), lemiamą kirtį sudavė Adamo Hangos tritaškis – 70:65.

Nugalėtojams Guerschonas Yabusele per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/12 dvit., 0/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

„Real“ rungtynių pabaigoje turėjo verstis tiek be Walterio Tavareso, tiek be Vincento Poirier, kurie išnaudojo asmeninių pražangų limitus.

Būtent „Lenovo“ centras Šermandinis „Real“ pridarė daugiausiai nemalonumų – 21 taškas (7/8 dvit., 7/9 baud.) ir 21 naudingumo balas per 25 minutes.

„Lenovo“: Giorgi Šermandinis 21 (7/8 dvit., 7/9 baud., 21 naud.), Marcelinho Huertas 13 (4/11 dvit., 6 rez. perd., 7 kld.), Emiras Sulejmanovičius 11.

„Real“: Guerschonas Yabusele 15 (6/17 met., 8 atk. kam.), Fabienas Causeur ir Nigelas Williamsas-Gossas po 12, Thomasas Heurtelis 9.