Buvusio „Ryto“ legionieriaus benefisas parklupdė „Lokomotiv“

2021-09-12 17:47
Nuotr.: Gloria Cup
Nuotr. Gloria Cup

Buvęs Vilniaus „Ryto“ žaidėjas Pako Cruzas aikštelėje užkūrė tikrą pirtį, o jo vedamas Bursos „Tofaš“ (2-1) klubas „Gloria Cup“ taurės turnyrą užbaigė pergalingai.

Turkijos ekipa 73:70 (17:20, 21:26, 19:11, 16:13) palaužė Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-2) krepšininkus.

Likus 39 sekundėms Zacharas Vediščevas tritaškiu priartino rusus iki 1 taško (68:69), Muhsinas Yasaras ir Stantonas Kiddas apsikeitė taikliais baudų metimais ir likus 7 sekundėms komandas skyrė 1 taškas – priekyje buvo „Tofaš“ (71:70).

Likus 4 sekundėms „Lokomotiv“ specialiai prasižengė prieš Cruzą ir šis šaltakraujiškai susmeigė abi baudas (73:70). Rusai dar turėjo laiko atsakymui, tačiau Dariuso Thompsono tolimas šūvis, galėjęs išplėšti pratęsimą, buvo netikslus.

Nesulaikomai rungtyniavęs Cruzas per 29 minutes surinko 25 taškus (4/6 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 25 naudingumo balus.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Errickas McCollumas, pelnęs 14 taškų (3/8 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 9 naudingumo balus.

„Tofaš“: Pako Cruzas 25 (5/9 trit.), Tomislavas Zubčičius 15, Muhsinas Yasaras ir Kasey Sheperdas (7 atk. kam., 7 rez. perd., 6 per. kam., 21 naud.) po 7.

„Lokomotiv“: Errickas McCollumas 14, Andrejus Martiukas 12, Valerijus Kalinovas 10.