Fantastika: 41 tašką supurtęs Papapetrou išplėšė „Panathinaikos“ pergalę 50 minučių trileryje

2021-09-12 19:11
Nuotr.: imago images - Scanpix
Nuotr. imago images - Scanpix

Draugiškas turnyras Miunchene padovanojo įspūdingo grožio mačą su dviem pratęsimais ir pergalingu metimu.

Atėnų „Panathinaikos“ ekipa po 50 minučių kovos 112:111 (23:23, 20:19, 28:19, 19:29, 10:10, 12:11) parklupdė Bolonijos „Virtus“ krepšininkus.

Rungtynių herojumi tapo Ioannis Papapetrou, kuris ne tik buvo nesulaikomas bei pelnė 41 tašką, bet ir dukart išgelbėjo „Pao“ nuo pralaimėjimo.

Gimimo vieta: Graikija

Likus 1,7 sekundės iki pirmojo pratęsimo pabaigos, ir Atėnų klubui atsiliekant 98:100, graikas pataikė sudėtingą metimą bei išplėšė antrąją 5 minučių atkarpą (100:100).

Savo gebėjimą patraukti komandą paskutinėmis sekundėmis Papapetrou atsinešė ir į antrąjį pratęsimą. Likus 5,1 sekundės Marco Belinelli pataikė sudėtingą tritaškį, kuris išvedė „Virtus“ į priekį (111:110) ir „Pao“ paprašė minutės pertraukėlės.

Treneris Dimitris Priftis nubraižė derinį iki tol 39 taškus sukračiusiam Papapetrou, kuris vos gavęs kamuolį buvo tikslus iš vidutinio nuotolio ir likus 2,9 sekundės „Panathinaikos“ persvėrė svarstykles į savo pusę (112:111).

Minutės pertraukėlių nebeturėję Bolonijos krepšininkai buvo priversti griebtis šiaudo: Alessandro Pajola paleido metimą iš vidurio, tačiau jis nebuvo tikslus ir „Pao“ triumfavo.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 41, Kendrickas Perry 25, Leonidas Kaselakis 16, Howardas Sant-Rossas 15, Jehyve Floydas 9.

„Virtus“: Awudu Abassas 21, Marco Belinelli 20, Kevinas Hervey 19.