21 taško persvarą iššvaisčiusi ALBA per pratęsimą krito prieš Prancūzijos lygos debiutantus

2021-09-12 23:56

Nuotr.: ALBA Berlin
Nuotr. ALBA Berlin

Sezonui besiruošianti Berlyno ALBA draugiškose rungtynėse patyrė apmaudų pralaimėjimą.

Vokietijos klubas išvykoje per pratęsimą 104:107 (25:22, 30:27, 22:26, 15:17, 12:15) nusileido „Paris“ komandai iš Paryžiaus, kuri artėjantį sezoną debiutuos aukščiausioje Prancūzijos lygoje.

ALBA spurtas antrajame kėlinyje sukrovė 21 taško pranašumą (45:24), tačiau prieš pertrauką atkutusi Paryžiaus komanda sumažino deficitą iki 6 taškų (49:55).

Tiksint paskutinėms pagrindinio laiko sekundėms ALBA turėjo progą išplėšti pergalę (92:92), tačiau lemiamas Timo Schneiderio dvitaškis tikslo nepasiekė, o per pridėtą laiką iniciatyvą perėmusi Paryžiaus komanda iškovojo pergalę.

Paryžiaus ekipoje itin ryškiai žaidė Vilniaus „Rytą“ šį tarpsezonį dominęs Kyle'as Allmanas. Gynėjas per 34 minutes surinko 27 taškus (4/5 dvit., 4/9 trit., 7/7 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus 3 klaidas ir 31 naudingumo balą.

19 taškų (5/8 trit.) pridėjo buvęs „Ryto“ legionierius Ryanas Boatrightas.

ALBA nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 24 taškus (8/14 trit.) atseikėjęs Marcusas Erikssonas.

Berlyno ekipa šiose rungtynėse vertėsi be 4 krepšininkų: Christo Koumadje, Beno Lammerso, Krešimiro Nikičiaus ir Maodo Lo, o per pratęsimą susižeidė Johannesas Thiemannas.

ALBA: Marcusas Erikksonas 24 (8/14 trit.), Timas Schneideris 15 (3/10 trit., 5 atk., kam.), Luke'as Sikma 11 (6 atk. kam.), Johannesas Thiemannas 10 (9 atk. kam., 5 kl.), Jaleenas Smithas, Malte Delowas (5 atk. kam.) ir Yovelis Zoosmanas po 9.

„Paris“: Ismaelis Kamagate'as (11/13 dvit., 11 atk. kam.) ir Kyle‘as Allmanas (4/9 trit., 7 rez. perd.) po 27, Ryanas Boatrightas (5/8 trit.) 19, Milanas Barbitchas 15, Dustinas Sleva 12.