Nepasiduodantys: 20-ies taškų deficitą panaikinę uteniškiai – per žingsnį nuo FIBA Čempionų lygos

2021-09-15 16:30

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ekipa trečiajame kėlinyje turėjo 20 taškų deficitą, tačiau vedami legionieriaus Patricko Millerio sukūrė mažą stebuklą ir dramatiškai žengė į FIBA Čempionų lygos atrankos finalą.

Žydrūno Urbono kariauna įspūdingame pusfinalyje 83:79 (11:16, 23:27, 17:22, 32:14) įveikė Martino Gebeno tempiamą Bambergo „Brose“ ekipą.

Į pergalę uteniškius atvedęs Milleris per 32 minutes surinko 27 taškus (9/12 dvit., 9/10 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus kamuolius, 5 klaidas ir 24 naudingumo balus.

Gebenas savo buvusiam klubui per 24,5 minutės atseikėjo 15 taškų (7/12 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Uteniškiai trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo dvidešimties taškų deficitą (45:65), tačiau surengė įspūdingą spurtą 27:5 ir po Martyno Gecevičiaus tolimos bombos, likus 4 minutėms, pirmą kartą šiame mače išsiveržė į priekį (72:70).

Visgi vokiečiai atsakė spurtu 6:0 ir po Frankie Ferrari tolimo šūvio atstatė trapų pranašumą (76:72). Po Urbono paprašytos pertraukėlės Milleris sumetė baudas, Jaylinas Airingtonas įdėjo iš viršaus, o sudėtingas Tomo Lekūno dvitaškis likus pusantros minutės išlygino rezultatą (78:78).

Netrukus Christianas Sengfelderis įmetė vieną baudą, Milleris atsakė dvitaškiu ir likus 30 sekundžių persvėrė rezultatą (80:79). Kitoje atakoje „Brose“ suklydo, Lekūnas įmetė vieną baudą (81:79), vokiečiai vėl suklydo ir savo šansus palaidojo Patricko Heckmanno nesportine pražanga.

Rugsėjo 17 dieną Čempionų lygos atrankos finale uteniškiai susitiks su Talino „Kalev“ ekipa.

„Brose“: Patrickas Heckmanas 16 (4/6 trit.), Martinas Gebenas 15, Frankie Ferrari 14 (2/5 trit.), Kennethas Ogbe 7, Trevisas Simpsonas 6.

„Juventus“: Patrickas Milleris 27 (9/12 dvit., 9/10 baud.), Gintautas Matulis ir Tomas Lekūnas  po 15, Jaylinas Airingtonas 13 (2/3 trit., 3/3 baud.), Martynas Gecevičius 7 (1/7 trit.).