Su pasvaliečiais susitvarkęs „Šiauliai“ iškovojo pirmąją pergalę

2021-09-22 20:55

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (0-2) pirmosios pergalės Betsafe – LKL pirmenybėse teks palaukti.

Manto Šerniaus auklėtiniai Saulės mieste 62:84 (17:21, 15:24, 21:17, 9:22) pripažino vietos „Šiaulių-7bet“ (1-1) pranašumą.

Rungtynių pradžia pasvaliečiams nieko blogo nežaidėjo (10:5), tačiau vėliau šeimininkai perėmė iniciatyvą ir į pertrauką išėjo ilsėtis turėdami dviženklį pranašumą – 45:32.

Dar prieš lemiamą kertvirtį komandas skyrė vienženklis skirtumas (62:53), bet Saulės miesto klubas ketvirtajame kėlinyje surakino svečius gynybos gniaužtuose ir jį laimėjo 22:9.

Per Šiaulių miesto gimtadienio dieną labiausiai nugalėtojų gretose žibėjo Arminas Urbutis. Aukštaūgis per 29 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Pasvaliečių gretose sėkmingiausiai žaidė Arnas Beručka. Gynėjas per 35 minutes pelnė 17 taškų (5/7 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius.

„Šiauliai-7bet“: Arminas Urbutis 20 (7/10 dvit., 8 atk. kam.), Johnas Elmore'as 18 (7 rez. perd., 4 per. kam.), Eimantas Stankevičius ir Paulius Danusevičius po 10.

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 17 (8 atk. kam., 4 per. kam.), Vladimiras Konevas ir Žygimantas Skučas po 11, Joshas Selby 8 (9 rez. perd.).

A.
Komentavimas mėgėjiškas ir dar silpnesnis nei tai (norisi kad tobulėtų ir žiurovai. Nejau sunku pasikviesti koki buvusi kasiora tarstelti kelias įžvalgas ar esama.
2021-09-22
-1
Pieno zvaigzdes
Kad dauguma komandu nepilnu sudeciu atejus Serniui ir Startas nesekmingas nauja komanda Aisku ir vistik dar sezono pradzia Kazkas suzaidzia kazkas ne
2021-09-22
+1
PPŽ kol kas baisiai atrodo.Puolimas statiškas,gynyboje niekur nespėjama.Aiškiai trūksta aukštaūgio,nes po krepšiu Šiauliai ėmė vieną kamuolį po kito.Selby matosi ne formoje,kažkoks padusęs ir piktas,nes dažnai ginčijosi su savo komandos draugais.O tai į komandą geros atmosferos tikrai neatneša.Ir Šernius nuvylė su rotacija.Komandoje vos 9 žaidėjai,tai vistiek Guščikas su Jarumbausku žaidė gana mažai.Už tai ir išsikvėpė komanda,kai tenka beveik visas rungtynes žaisti septyniese.