Blankiai atrodę Bilbao lietuviai Ispanijoje patyrė skaudų pralaimėjimą

2021-09-23 22:26

Nuotr.: Baskonia Twitter
Nuotr. Baskonia Twitter

Lietuviškoji Bilbao „Surne“ (0-2) komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą Ispanijos čempionate.

Regimanto Minioto ir Gyčio Masiulio atstovaujamas klubas 76:100 (20:16, 11:27, 22:26, 23:31) nusileido Saragosos „Casademont“ (2-0) komandai.

Miniotas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 1 naudingumo balą.

Masiulis ant parketo taip pat neišsiskyrė. 23-ejų puolėjas per 17 minučių pelnė 2 taškus (0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 4 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Andrew Goudelockas per 16,5 minutės pelnė 12 taškų (3/7 dvit., 2/5 trit.).

„Casademont“ į pergalę vedė Mattas Mobley, kuris surinko 18 taškų (3/3 dvit., 4/6 trit.), 4 rezultatyvius perdavimus bei 23 naudingumo balus.

„Surne“: Jonathanas Rousselle 18 (5/6 dvit., 2/4 trit.), Andrew Goudelockas ir Ludde Hakansonas po 12.

„Casademont“: Mattas Mobley 18, Hansas Vanwijnas 15, Javi Garcia 14, Adamas Wačynskis 13, Tryggvi Hlinasonas 11 (5/6 dvit., 9 atk. kam.), Jamelas McLeanas 10.