Ne svajonių Eurolygos startas: Grigonis buvo blankus, o Milutinovą praradę CSKA krito Milane

2021-09-30 23:37
Nuotr.: BasketNews/D.Repečka
Nuotr. BasketNews/D.Repečka

Nikola Milutinovą per pirmąsias dvi Eurolygos sezono minutes praradę Maskvos CSKA (0-1) krepšininkai startavo nesėkme.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 74:84 (29:21, 16:23, 14:18, 15:22) krito prieš Milano „Armani Exchange“ (1-0) krepšininkus.

Su CSKA marškinėliais Eurolygoje debiutavęs Grigonis per 21 minutę pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, po dusyk prasižengė bei suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Praėjus vos 2 minutėms nuo rungtynių pirmojo kėlinio pradžios, Milutinovas nukrito ant parketo bei susiėmęs už kelio rėkė iš skausmo.

Incidentas prasidėjo Milutinovo atkovotu kamuoliu nuo žemės, tačiau ant aukštaūgio kojos nukrito Luigi Datome, o į kelį įvažiavo Shavonas Shieldsas. Po krepšiu nukritusį serbą iš aikštelės išnešė komandos draugai.

Per ant parketo praleistas 2 minutes centras suspėjo tik kartą prasižengti.

„Deja, koja neatrodo gerai, – apie Milutinovo būklę po mačo kalbėjo Itoudis. – Laukiame magnetinio rezonanso tyrimo rezultatų.“

Incidento video:

Mačą geriau pradėjo pradėjo maskviečiai, kurie po Willo Clyburno tolimo šūvio pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 10 taškų pranašumą (29:19).

Visgi Milano ekipa sugebėjo reabilituotis, antrąjį ketvirtį laimėjo 23:16, o Kyle'as Hinesas prieš pertrauką persvėrė rezultatą (44:43).

Prasidėjimus lemiamam ketvirčiui CSKA turėjo vos 3 taškų deficitą (59:62), tačiau italai surengė spurtą 7:0 bei po Gianpaolo Ricci dvitaškio likus 6 minutėms pranašumas išaugo iki 9 taškų (68:59).

Per likusį laiką CSKA atsitiesti nesugebėjo ir pergalę šventė „Armani Exchange“.

Į pergalę Milano klubą atvedė Sergio Rodriguezas (3/6 trit.) ir Shieldsas (6/7 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), kurie abu pelnė po 17 taškų.

Rodriguezui tai buvo 300-osios Eurolygos rungtynės ir ispanas vos 10-uoju krepšininku, kuriam Senojo žemyno pirmenybėse pavyko pasiekti tokį rodiklį.

„Armani Exchange“: Sergio Rodriguezas (4/6 dvit., 3/6 trit.) ir Shavonas Shieldsas (6/7 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 17, Nicolo Melli 15 (8/11 baud., 6 atk. kam.), Kyle'as Hinesas 13 (5/6 dvit.), Devonas Halasl 11 (4/7 dvit.).

CSKA: Gabrielis Lundbergas 13 (6/6 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Willas Clyburnas 12 (2/6 trit.), Nikita Kurbanovas 10 (2/3 trit.), Aleksejus Švedas (1/5 trit.) ir Danielis Hackettas po 9, Johannesas Voigtmannas 8 (7 atk. kam.), Tornikė Šengelija 7 (1/7 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam.).