Giedraičio pastangų neužteko – „Olympiakos“ sutriuškino baskų klubą

2021-10-01 22:42
Nuotr.: Scanpix

Eurolygos sezoną itin lengva pergale pradėjo Pirėjo „Olympiakos“ (1-0) krepšininkai. Nuo mačo pradžios dominavęs Graikijos klubas namuose 75:50 (28:13, 19:9, 16:20, 12:8) sutriuškino Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (0-1).

„Olympiakos“ greitai įgijo dviženklę persvarą (20:7), o antrajame kėlinyje Pirėjo klubas ėmė traiškyti varžovus – susikrovė 29 taškų pranašumą (47:18).

Per pirmuosius du kėlinius „Baskonia“ pelnė 22 taškus.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Antroje mačo pusėje „Olympiakos“ išlaikė užtikrintą persvarą bei pasiekė įtikinimą pergalę.

Pirmąsias oficialias rungtynes su „Olympiakos“ apranga žaidęs Thomasas Walkupas per 15 minučių įmetė 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 3 naudingumo balus.

Lietuviai „Baskonia“ gretose buvo naudingiausi.

Į aikštę grįžęs Rokas Giedraitis per 31 minutę įmetė 15 taškų (3/5 dvit., 1/5 trit., 6/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo, gavo bloką, dusyk prasižengė, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 16 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 21 minutę įmetė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po sykį prasižengė ir suklydo bei surinko 11 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 16, Moustapha Fallas 11 (5/6 dvit.), Kostas Sloukas 10 (4 rez. perd.), Shaquielle'as McKissicas ir Kostas Papanikolaou po 8.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 15 (6/6 dvit., 6 atk. kam.), Matthew Costello 11 (9 atk. kam.), Stevenas Enochas 7.