Įspūdinga „Barcos“ pradžia Eurolygoje: Jokubaičio karjeros mačas ir nušluoti varžovai

2021-10-01 23:47
Nuotr.: Barca Twitter

Užsikūręs Rokas Jokubaitis pagerino asmeninį Eurolygos rekordą, o „Barcelona“ (1-0) įspūdinga pergale atidarė 2021-2022 m. sezoną.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama komanda savo aikštėje 96:64 (28:15, 22:14, 13:17, 33:18) nušlavė Berlyno ALBA (0-1) žaidėjus.

Jokubaitis per 18 minučių pelnė 12 taškų, realizuodamas 3 iš 3 dvitaškių ir 2 iš 2 tritaškių, ir buvo antras rezultatyviausias katalonų gretose po 22 taškus surinkusio Nikola Mirotičiaus.

Rezultatyvūs perdavimai 1

„Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys, – 33 taškų ketvirtį komentavo Jokubaitis. – Kaip treneris sakė per ilgąją pertrauką, turime išeiti pasiruošę varžovų spurtui trečiajame kėlinyje ir jie kažkiek priartėjo, bet atsitiesėme po jų smūgių ir su dviguba energija užbaigėme rungtynes. Mes esame laimingi, fanai taip pat.“

20-metis lietuvis taip pat išdalino 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei užfiksavo 21 naudingumo balą. Pastarasis rezultatas – naujasis jaunuolio asmeninis rekordas.

Iki šiol geriausias naudingumo rezultatas buvo 16 balų, praėjusį sausį surinkti dvikovoje su Valensijos „Basket“.

Jokubaičio rezultatyvumo rekordas – 15 taškų, praėjusį sezoną įmesti būtent į „Barcos“ krepšį. 6 rezultatyvūs perdavimai – pakartotas mažeikiškio Eurolygos rekordas.

Ir visa tai Lietuvos įžaidėjas pasiekė jau pirmajame Eurolygos mače vilkint „Barcelonos“ marškinėlius.

„Neįtikėtinas jausmas, buvo labai gera atmosfera, – įspūdžiais dalijosi Jokubaitis. – Tiek man, tiek komandai rungtynės susiklostė labai gerai. Esu labai laimingas dėl to.“

Fantastiškai pasirodęs Mirotičius neprametė nė vieno metimo – realizavo 4 iš 4 dvitaškių, 4 iš 4 tritaškių, 2 iš 2 baudų, ir atkovojo 5 kamuolius bei surinko 31 naudingumo balą.

Sikma ALBA gretose užfiksavo dvigubą dublį: 16 taškų (8/12 dvit., 0/2 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 23 naudingumo balai.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 22 (4/4 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud.), Rokas Jokubaitis 12 (6 rez. perd.), Nicolas Laprovittola 9 (7 rez. perd.).

ALBA: Luke'as Sikma 16 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Maodo Lo 12, Jaleenas Smithas 7.