Pau Gasolio pagerbimu paminėtose rungtynėse – „Barcelonos“ pergalė

2021-10-05 23:21
Nuotr.: Barca Basket

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelonos“ (5-0) komanda Ispanijos ACB lygoje iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Katalonų klubas 76:63 (25:16, 11:15, 18:13, 22:19) įveikė Saragosos „Casademont“ (2-3) komandą.

Rokas Jokubaitis prie pergalės prisidėjo 6 taškais (2/4 dvit., 0/1 trit., 2/5 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu ir 4 naudingumo balais.

16-ąją rungtynių minutę mačas buvo trumpam sustabdytas. Šios pauzės metu buvo pagerbtas apie karjeros pabaigą paskelbęs legendinis Ispanijos krepšininkas – Pau Gasolis.

Antrajame kėlinyje susižeidė „Barcelonos“ vidurio puolėjas Sertačas Šanli. Turkas susitrenkė koją kontakto su varžovu metu. Daugiau aikštelėje jis nepasirodė.

Per 9 aikštelėje praleistas minutes Šanli pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 12 naudingumo balų.

Krepšininkui tai ne pirmasis susižeidimas. Dėl kojos piršto traumos jis buvo priverstas praleisti kovas dėl Katalonijos taurės ir Supertaurės, taip pat pirmąjį ACB pirmenybių susitikimą.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola (1/2 dvit., 3/5 trit.) ir Nigelas Hayesas-Davisas (4/6 dvit., 1/2 trit.) po 11, Pieras Oriola (5/7 dvit.)10, Sertačas Šanli 7, Nikola Mirotičius ir Cory Higginsas po 6.

„Casademont“: Stanas Okoye 14 (4/6 dvit., 2/3 trit.), Jamelas McLeanas 12, Dino Radončičius 10.