Išplėšta pergale pernelyg nesidžiaugęs Priftis: „Turime daug ką patobulinti“

BasketNews žurnalistas
2021-10-08 11:46

Nuotr.: Zuma press – Scanpix
Nuotr. Zuma press – Scanpix

Atėnų „Panathinaikos“ pademonstravo charakterį paskutinėmis sekundėmis atsitiesdama rungtynėse su Stambulo „Fenerbahče“ ir iškovodama pirmąją pergalę Eurolygoje rezultatu 91:87.

Visgi spaudos konferencijoje nugalėtojų komandos treneris Dimitris Priftis nebuvo patenkintas savo komandos pasirodymu.

„Sveikinu komandą su pirmąja pergale. Noriu pasveikinti sirgalius, jie mums suteikė energijos, jie buvo esminis veiksnys padėjęs pasiekti pergalę, – sakė „Panathinaikos“ strategas.

Rezultatyvūs perdavimai 3

– Kalbant apie rungtynes, turime daug ką patobulinti. Privalome būti pastovesniais, nes dabar atrodo, kad turime dar daug ką taisyti. Mes nežaidėme gerai, žvelgiant į tai, kaip laimėjome. Ši pergalė leidžia mums būti optimistiškesniems dėl to, kas laukia.“

Priftis teigė, kad daugiausiai nerimo kyla dėl komandos žaidimo gynyboje.

„Pabaigoje kai kurie dalykai mums pavyko. Turėjome rimtą iššūkį ir tai mums padėjo, reikiami žaidėjai turėjo kamuolį savo rankose. Būkime realistai, norėčiau, kad žaistumėme gynyboje, nes šiose rungtynėse to nebuvo. Mes kiekviename kėlinyje praleidome virš 20 taškų. Taip negali būti. Turime geriau gintis, negalime praleisti tiek taškų. Turime daug ką pataisyti.

Praleisti 90 taškų nėra mano tikslas. Norėčiau, kad būtume konkurencingesni ir geriau gintumėmės. Kitos komandos yra talentingos, mes turime tobulėti gynyboje“, – tikino strategas.

Graikų treneris taip pat pabrėžė, kad jo komandai reikia labiau pasitikėti savimi.

„Turime tam tikrą nepasitikėjimo lygį, kuris yra priimtinas, tačiau kartais jis yra per didelis. Turime tai įveikti. Jei mūsų žaidėjai nesijaučia užtikrinti, nėra lengva pasiekti norimų rezultatų.

Turime patobulinti gynybą du prieš du situacijose. Mūsų antrasis kėlinys prieš Salonikų „Aris“ komandą buvo gėdingas, man gėda. Mes turime tam tikrų struktūrinių problemų, visos komandos turi, nėra tobulų“, – užbaigė Priftis.