Išsikvėpę ir be dvasios: Giedraitis žibėjo, tačiau „Baskonia“ namuose madas diktavo Milano klubas

2021-10-08 23:30

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Ketvirtąją nesėkmę paeiliui šiame sezone patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (0-2).

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 64:78 (17:19, 13:19, 17:19, 17:21) neprilygo Milano „Armani Exchange“ (2-0) krepšininkams.

Tai buvo antrasis baskų pralaimėjimas iš eilės Eurolygoje ir ketvirtasis apskritai. Vitorijos klubas ACB lygoje taip pat turi dviejų nesėkmių seriją.

Dviženklę persvarą Milano klubas įgijo dar antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo 10:0 ir Devonas Hallas smeigė tritaškį (36:26).

Po pertraukos svečiai pernelyg nepabėgo, bet visuomet laikė mažiausiai 10 taškų atstumą, o ketvirtajame kėlinyje po Kyle'o Hineso dvitaškio persvara išaugo iki 15 taškų (66:51).

Per likusį laiką stebuklo baskams nepavyko sukurti ir „Armani Exchange“ triumfavo.

Nepaisant pralaimėjimo, Giedraitis buvo ryškiausias „Baskonia“ žaidėjas. Lietuvis per 37 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 3/6 baudų.), atkovojo 3 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Sedekerskis per 12 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo pražangą, kartą pažeidė taisykles ir surinko 3 naudingumo balus.

Į Vitorijos klubą sugrįžęs Wade'as Baldwinas per 28,5 minutės surinko 14 taškų (4/11 dvit., 1/7 trit., 3/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 10 naudingumo balų.

Milano ekipos gretose išsiskyrė Nicolo Melli, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 10 taškų (4/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 16 naudingumo balų.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 16 (2/6 trit., 6 atk. kam.), Wade'as Baldwinas (4/11 dvit., 1/7 trit., 4 rez. perd.), Rokas Giedraitis (4/6 dvit., 4 per. kam.) po 14, Stevenas Enochas 10 (4/7 dvit., 6 atk. kam.).

„Armani Exchange“: Malcolmas Delaney 13 (3/5 trit.), Devonas Hallas (4/7 trit.) ir Shavonas Shieldsas (4/11 dvit., 10 atk. kam.) po 12, Nicolo Melli 10 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Sergio Rodriguezas (2/2 trit., 6 rez. perd.), Konstantinos Mitoglou (5 atk. kam.) ir Kyle'as Hinesas (4/6 dvit., 7 atk. kam.) po 8.

Duško bus sekantis po Shiller manau žinant kaip baskai neturi kantrybės su treneriais.