Antroje rungtynių pusėje dominavę ALBA krepšininkai įsirašė pirmąją pergalę

2021-10-12 22:50
Nuotr.: imago images/Andreas Gora
Nuotr. imago images/Andreas Gora

Pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo Berlyno ALBA (1-2) komanda.

Israelio Gonzalezo auklėtiniai puikiai sužaidė antrąją mačo pusę ir 84:70 (18:19, 9:16, 30:18, 27:17) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (1-2) krepšininkus.

Berlyno komandoje rezultatyviausiai žaidė Oscaras Da Silva. Gynėjas pelnė 22 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.) atkovojo 5 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Po dviejų kėlinių ALBA ekipa turėjo 8 taškų deficitą (27:35), tačiau po ilgosios pertraukos perėmė žaidimą į savo rankas. Luke'o Sikmos vedama komanda trečiajame kėlinyje pelnė net 30 taškų, taip panaikindama turėtą deficitą bei išsiverždama į priekį (57:53).

Ketvirtajame kėlinyje Vokietijos komanda apsukų nemažino ir taikliais metimais varė į neviltį svečius iš Stambulo, kurie antroje rungtynių pusėje atrodė bejėgiai. ALBA šventė pergalę rezultatu 84:70.

ALBA per pirmąją rungtynių pusę pelnė 27 taškus, o vien per trečiąjį kėlinį jų surinko 30, ketvirtajame kėlinyje – 27 taškus.

ALBA: Oscaras Da Silva 22 (8/11 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), Maodo Lo 21 (3/6 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.), Luke'as Sikma 13 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Louisas Olinde 9.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 15 (4/7 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud., 8 rez. perd. 26 naud. bal.), Ahmetas Duverioglu 12 (4/6 dvit., 4/5 baud., 6 atk. kam.), Dyshawnas Pierre'as 9, Devinas Bookeris 7.