KMT – dramatiška uteniškių pergalė prieš Šalengos vadovaujamas „Pieno žvaigždes“

2021-10-20 21:06

Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ (4-0) ekipa ir toliau neklumpa Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) grupių etape.

Žydrūno Urbono auklėtiniai trečiadienio vakarą namuose po dramatiškos kovos 90:88 (11:28, 27:20, 24:19, 28:21) įveikė be vyriausiojo trenerio Manto Šerniaus rungtyniavusias Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1-3).

Sirgusį pasvaliečių strategą šiame mače pavadavo jo asistentas Dainius Šalenga.

Utenos komandą į priekį vedė Vytautas Šulskis, kuris pelnė 22 taškus (6/6 dvit., 3/3 trit., 1/2 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynes energingiau pradėjo pasvaliečiai, įpusėjus pirmajam ketvirčiui, pirmavę (13:5). Po minutės pertraukėlės svečiai dar labiau dominavo aikštėje ir po dešimties minučių jau susikūrė įspūdingą pranašumą – (28:11).

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo 6 taškais be atsako, tačiau tai rimtesnės ugnies jų žaidime neįžiebė, o puikiu procentu krepšį atakavusios „Pieno žvaigždės“ ir toliau išlaikė bei netgi didino turėtą persvarą – (42:23). Prieš ilgąją pertrauką Utenos krepšininkai savo deficitą apkarpė iki 10-ies taškų – (38:48).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai jau alsavo pasvaliečiams į nugaras – (51:53), o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 5 taškai – (62:67).

Igno Vaitkaus dvitaškis ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmąkart rungtynėse į priekį išvedė uteniškius – (69:67). Vis tik Pasvalio krepšininkai ir vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas ir likus beveik dviem minutėms pirmavo (85:82).

Šulskio tritaškis minimalų pranašumą suteikė uteniškiams – (87:86). Būtent jie šaltakraujiškiau sužaidė rungtynių pabaigą ir triumfavo 90:88.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 22 (6/6 dvit., 3/3 trit.), Patrickas Milleris 17 (6/12 dvit., 5/7 baud., 6 rez. perd.), Mindaugas Kupšas 12 (4/8 dvit., 3 blok.), Ignas Vaitkus , Martynas Gecevičius (5 rez. perd.) po 9.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 21 (6/7 dvit., 2/3 trit., 4 kld.), Marquesas Townesas (7/12 dvit., 7 rez. perd.), Paulius Danisevičius (7/8 baud., 4 kld.) po 14, Kristaps Gluditis 11 (3/4 trit.), Simas Jarumbauskas (4 kld.), Arnas Beručka po 9.