Drama iki pabaigos: „Armani Exchange“ gynėjo tritaškis parklupdė ASVEL

2021-10-21 23:40
Nuotr.: Photo by Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Photo by Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images

Milano „Armani Exchange“ (5-0) įspūdingai pratęsė pergalingą žygį Eurolygoje.

Ettore Messinos auklėtiniai namuose 73:72 (14:17, 12:23, 25:11, 22:21) parklupdė Vilerbano ASVEL (3-2) ir iškovojo 5 pergalę iš eilės.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (69:69). Netrukus Shavonas Shieldsas įmetė vieną baudą (70:69), Ellie Okobo atsakė tolimu šūviu (72:70), abi komandos apsikeitė netaikliais metimais ir likus 50 sekundžių kamuolys atsidūrė italų rankose.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Shieldsas nepataikė, Kyle'as Hinesas atkovojo kamuolį puolime, o Devonas Hallas, likus 27 sekundėms, smeigė tritaškį, persvėrusį rezultatą (73:72).

ASVEL dar turėjo užtektinai laiko atakai, tačiau Davido Lighty tritaškis ir Charleso Kahudi dvitaškis tikslo nepasiekė.

Milano komandai Nicolo Melli per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Vilerbano ekipos gretose išsiskyrė Okobo, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 25 taškai (8/12 dvit., 3/4 trit.), 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 19 naudingumo balų.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 15 (5/10 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nicolo Melli 14 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Malcolmas Delaney 12 (2/6 trit.), Giampaolo Ricci 10 (3/3 trit.), Kyle'as Hinesas 7 (8 atk. kam.).

ASVEL: Elie Okobo 25 (8/12 dvit., 3/4 trit.), Chrisas Jonesas 12 (2/4 trit., 3 per. kam.), Dylanas Osetkowskis (6 atk. kam.) ir Charlesas Kahudi po 6.