Fariedo debiute Eurolygoje – įspūdingi lyderių pasirodymai ir CSKA pergalė prieš „Oly“

2021-10-22 21:54
Nuotr.: Stopkadras

Kennethas Fariedas pirmą kartą išbėgo ant Eurolygos parketo, o jo atstovaujamas Maskvos CSKA (4-1) iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 88:82 (20:25, 28:13, 18:21, 22:23) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (3-2) krepšininkus.

Fariedas per 2 minutes taškų nepelnė, prametė abu dvitaškius, atkovojo kamuolį, kartą pažeidė taisykles ir mačą baigė su -2 naudingumo balais.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Graikijos, kurie vedami Tylerio Dorsey pirmajame kėlinyje įgijo 5 taškų pranašumą (25:20).

Dorsey per pirmąsias 10 minučių surinko 14 taškų, pataikė visus keturis mestus tritaškius, dvitaškį ir atkovojo 2 kamuolius.

Amerikietis tapo ketvirtu šį sezoną daugiausiai taškų Eurolygoje per kėlinį pelniusiu žaidėju neprametant nė vieno metimo.

Pirmieji šiame sąraše rikiuojasi Tornikė Šengelija ir Jordanas Mickey, kurie neprametę per kėlinį surinko 16 taškų.

Visgi kuomet Dorsey buvo pakeistas, CSKA surengė įspūdingą renesansą, laimėjo antrąjį ketvirtį 28:13 ir prieš pertrauką po Iffe Lundbergo dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (48:38).

Trečiojo kėlinio viduryje raudonarmiečiai įgijo 17 taškų pranašumą (66:49) ir jau atrodė, kad galutinai perlauš rungtynes, tačiau graikai atsakė atkarpa 10:0 ir po Livio Jean-Charleso dvitaškio prieš lemiamą ketvirtį deficitas sumažėjo iki 7 taškų (59:66).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko padaryti svečiams: per paskutines 10 minučių CSKA išsaugojo turėtą pranašumą ir triumfavo.

CSKA į pergalę vedė Willas Clyburnas, kuris per 32 minutes surinko 29 taškus (6/8 dvit., 3/8 trit., 8/8 baud.), 4 atkovotus bei 2 prarastus kamuolius ir 32 naudingumo balus.

„Olympiakos“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Dorsey karjeros mačas. Gynėjas per 30 minučių pelnė 32 taškus (4/4 dvit., 7/10 trit., 3/5 baud.), 4 atkovotus bei 3 prarastus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 34 naudingumo balus.

Dorsey pagerino savo asmeninį taškų rekordą Eurolygoje, kuris iki tol buvo 30 taškų.

CSKA: Willas Clyburnas 29 (6/8 dvit., 3/8 trit., 32 naud. bal.), Iffe Lundbergas ir Joelis Bolomboy (5 atk. kam.) po 16, Nikita Kurbanovas ir Aleksejus Švedas (3/12 met.) po 10.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey 32 (7/10 trit., 34 naud. bal.), Livio Jean-Charlesas 11 (6 atk. kam.), Sasha Vezenkovas (5 atk. kam.), Thomasas Walkupas (6 rez. perd.) ir Moustapha Fallas (5 atk. kam.) po 6.