Duranto ir Millso tandemas nukalė „Nets“ pergalę prieš „Wizards“

2021-10-26 08:30
Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Kevinas Durantas ir Patty Millsas kartu sudėjus surinko 46 taškus, o jų vedamas Bruklino „Nets“ (2-2) klubas iškovojo antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje.

Steve'o Nasho auklėtiniai namuose 104:90 (38:20, 21:22, 23:22, 22:26) įveikė Vašingtono „Wizards“ (2-1) krepšininkus.

Rungtynių baigtį „Nets“ nulėmė per pirmąjį kėlinį, kurį laimėjo 18 taškų persvara (38:20) ir iniciatyvą išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Durantas per 34 minutes pelnė 25 taškus (8/15 dvit., 1/2 trit., 6/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Millsas pridėjo 21 tašką (3/5 dvit., 5/9 trit.), 2 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir perimtą kamuolį.

Jamesas Hardenas surinko 14 taškų (4/9 dvit., 1/8 trit.), 6 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Vakcinuotis atsisakantis Kyrie Irvingas registruotas mačui nebuvo.

Vašingtono ekipos gretose Bradley Bealas, kurio sąskaitoje buvo 19 taškų (5/9 dvit., 3/13 trit.), 4 rezultatyvūs perdavimai ir 5 klaidos.

„Nets“: Kevinas Durantas 25 (8/15 dvit., 6/9 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud.), Patty Millsas 21 (5/9 trit.), Bruce'as Brownas (6/8 dvit.) ir Jamesas Hardenas (4/9 dvit., 1/8 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd.) po 14, Joe Harrisas 11 (3/11 trit., 8 atk. kam.), DeAndre Bembry 7.

„Wizards“: Bradley Bealas 19 (5/9 dvit., 3/13 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Danielis Gaffordas 13 (4/8 dvit., 5/5 baud., 5 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (4/7 dvit.), Aaronas Holiday (2/2 trit.) po 11, Spenceris Dinwiddie (1/7 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Montrezlas Harrellas (4/7 dvit., 7 atk. kam.) po 10.