Po krepšiais dominavęs Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį

2021-10-28 06:26
Nuotr.: AFP-Scanpix

Jonas Valančiūnas toliau dominuoja Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-4) klube, tačiau kol kas tai negarantuoja pergalių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Lietuvio klubas namuose 99:102 (33:19, 26:34, 18:31, 22:18) dramatiškai nusileido Atlantos „Hawks“ (3-1).

Valančiūnas per 35 minutes pelnė 16 taškų (6/14 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

Rezultatyvūs perdavimai 7

JV sezono starte fiksuoja 17 taškų ir 15 atkovotų kamuolių statistiką per 34 minutes.

Likus 2 minutėms Valančiūnas sušvelnino šeimininkų atsilikimą (96:98), o po to kitoje atakoje Herbertas Jonesas ir išlygino rezultatą (98:98), tačiau jau prasidėjus paskutinei minutei Johnas Collinsas dėjimu sugrąžino svečiams persvarą – 100:98.

Jonesas realizavo tik vieną baudos metimą (99:100), „Pelicans“ pavyko apsiginti, tačiau tiek Devonte Grahamo, tiek Brandono Ingramo metimai tikslo nepasiekė.

Šeimininkai likus 0,6 sekundės dar spėjo pažeisti taisykles prieš Trae Youngą, kuris realizavo abi baudas (102:99), o paskutinis Grahamo metimas iš savo aikštės pusės tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Youngas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 31 taškas (11/21 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 3 klaidos.

Vos vieną pergalę per penkerias rungtynes iškovojusi „Pelicans“ vis dar verčiasi be traumą besigydančio savo lyderio Ziono Williamsono.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 21 (3/7 dvit., 5/10 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Brandonas Ingramas 20 (5/14 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Jonas Valančiūnas 16 (6/14 dvit., 15 atk. kam.), Herbertas Jonesas, Jaxsonas Hayesas ir Trey Murphy (2/4 trit.) po 8.

„Hawks“: Trae Youngas 31 (11/21 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Johnas Collinsas 16 (8/10 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.), De'Andre Hunteris 13 (4/9 dvit.), Bogdanas Bogdanovičius 12 (2/6 trit.), Danilo Gallinari 9 (7 atk. kam.), Delonas Wrightas 7 (5 atk. kam.).