Jokičiaus sugrįžimas pažymėtas „Mavericks“ sutriuškinimu

2021-10-30 09:26
Nuotr.: AP – Scanpix

Į aikštę grįžęs Nikola Jokičius buvo šalia trigubo dublio, o jo vedama Denverio „Nuggets“ (3-2) namie netikėtai lengvai 106:75 (29:21, 25:23, 33:12, 19:19) sutriuškino Dalaso „Mavericks“ (3-2).

Denverio komandai Nikola Jokičius per 25 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Savaitės pradžioje Jokičius susižeidė kelį, o dėl jo dalyvavimo šiose rungtynėse buvo nuspręsta tik prieš pat mačą.

Rezultatyvūs perdavimai 8

„Jeigu tik turiu šansą žaisti, tuomet žaisiu. Nejaučiau jokio silpnumo“, – apie savo situaciją po traumos kalbėjo serbas.

Dalaso ekipos gretose išsiskyrė Luka Dončičius, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 16 taškų (4/14 dvit., 1/4 trit., 5/5 baudų), 6 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Slovėnas pataikė 5 metimus iš 18.

„Turime pasimokyti iš šių rungtynių“, – kalbėjo Dončičius.

„Nuggets“ nuo mačo pradžios pabėgo į priekį ir greitai įgijo dviženklę persvarą (19:9).

Antrajame kėlinyje į priekį išsiveržė „Mavericks“ (30:29), bet į tai šeimininkai atsakė spurtu 23:5 ir susikrovė 17 taškų pranašumą (52:35).

Stipriausiai „Nuggets“ smogė po ilgosios pertraukos. Spurtas 33:9 nepaliko abejonių rungtynėse – „Nuggets“ persvara pasiekė 31 tašką.

Bolo Bolo dėjimas:

Dalaso komanda antrose rungtynėse paeiliui vertėsi be nugaros skausmus jaučiančio Kristapo Porzingio.

„Tiesiog norime, kad jis gerai jaustųsi. Jeigu jis gerai nesijaučia, tuomet negali žaisti“, – pažymėjo „Mavericks“ treneris Jasonas Kiddas.

„Nuggets“: Willas Bartonas 17 (5/6 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeffas Greenas 14 (5/7 dvit.), Aaronas Gordonas 13 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Michaelas Porteris 12 (4/6 dvit., 1/6 trit.), Nikola Jokičius 11 (4/6 dvit., 16 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 16 (4/14 dvit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Trey Burke'as 11, Dwightas Powellas 8.