Vašingtone – Bealo šou, Kuzmos ir Tatumo rekordai, du pratęsimai bei dramatiška „Wizards“ pergalė

2021-10-31 10:17
Nuotr.: AP - Scanpix

Įspūdingais individualiais žaidėjų pasirodymais pažymėtame NBA čempionato trileryje prireikė 58 minučių, jog išaiškėtų nugalėtojas, o finalinei sirenai nuaidėjus triumfavo Vašingtono „Wizards“ (5-1) krepšininkai.

Weso Unseldo auklėtiniai namuose per du pratęsimus 115:112 (25:20, 28:27, 23:26, 27:30, 6:6, 6:3) parklupdė Bostono „Celtics“ (2-4) krepšininkus.

Likus pusantros minutės iki pagrindinio laiko pabaigos „Wizards“ turėjo 3 taškų pranašumą (102:99), tačiau iniciatyvos ėmęsis Jaylenas Brownas pelnė 4 taškus paeiliui ir likus 20 sekundžių išvedė „Celtics“ į priekį (103:102).

Gimimo vieta: Sant Luisas, JAV

Kitoje atakoje Spenceris Dinwiddie nepataikė dvitaškio, tačiau pats atsikovojo kamuolį ir išprovokavo pražangą. Likus 3,8 sekundės gynėjas prametė pirmąją baudą, tačiau pataikė antrąją ir išlygino rezultatą (103:103), o Browno metimas, galėjęs išplėšti pergalę, tikslo nepasiekė.

Likus minutei iki pirmojo pratęsimo pabaigos „Celtics“ pirmavo 4 taškais (109:105), tačiau Montrezlas Harrellas sumetė baudas (107:109), Alas Horfordas prametė, o likus 26 sekundėms Bradley Bealas išlygino rezultatą, išplėšdamas antrąjį pratęsimą (109:109).

Iki mačo pabaigos likus minutei „Celtics“ vėl buvo priekyje (112:111), tačiau Bealas pelnė dvitaškį (113:112), Jaysonas Tatumas buvo netikslus, o likus 20 sekundžių Dinwiddie pelnė dar du taškus ir „Wizards“ pirmavo (115:112).

„Celtics“ dar turėjo galimybę išplėšti trečią pratęsimą, tačiau Browno tritaškis su sirena tikslo nepasiekė.

Į pergalę „Wizards“ vedė Bealas, surinkęs 36 taškus (9/24 dvit., 3/8 trit., 9/9 baud.), 7 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Po 20 taškų pridėjo Dinwiddie (9 atk. kam.) ir Harrellas (14 atk. kam.).

Kyle'as Kuzma pelnė 17 taškų ir atkovojo 17 kamuolių. Pastarasis rodiklis – puolėjo karjeros rekordas.

Nuo nesėkmės „Celtics“ neišgelbėjo Browno ir Tatumo duetas.

Brownas per 47 minutes surinko 34 taškus ir 6 atkovotus kamuolius.

Tuo metu Tatumas pridėjo 27 taškus ir užfiksavo karjeros atkovotų kamuolių rekordą – 15.

„Wizards“: Bradley Bealas 36 (9/24 dvit., 3/8 trit., 9/9 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Spenceris Dinwiddie (9 atk. kam.) ir Montrezlas Harrellas (14 atk. kam.) po 20, Kyle'as Kuzma 17 (17 atk. kam.).

„Celtics“: Jaylenas Brownas 34 (14/19 dvit., 6 akt. kam.), Jaysonas Tatumas 27 (15 atk. kam.), Joshas Richardsonas 18.