Smūgį į veidą varžovui paleidęs Durantas buvo išvarytas iš aikštės

2021-11-01 07:42

Jamesas Hardenas surinko trigubą dublį, Bruklino „Nets“ (4-3) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė ketvirtąją pergalę, tačiau įsimintiniausią rungtynių epizodą užfiksavo Kevinas Durantas.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Durantas lįsdamas iš po užtvaros smūgiu alkūne į veidą nokautavo Kelly Olynyką ir buvo išvarytas iš aikštės.

„Tiesiog stengiausi išbėgti iš užtvaros ir tai buvo tik žaidybinio epizodo rezultatas“, – tikino Durantas.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Be Duranto likęs Bruklino klubas namie 117:91 (28:25, 36:24, 32:25, 21:17) įveikė Detroito „Pistons“ (1-5).

Iki išvarymo puolėjas spėjo sužaisti 27 minutes ir pelnyti 23 taškus (9/12 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.). Durantas tapo vos trečiuoju „Nets“ žaidėju klubo istorijoje, kuris per pirmąsias septynerias rungtynes visada pasiekė bent 20 pelnytų taškų ribą.

Nugalėtojams Hardenas per 29 minutes pelnė 18 taškų (2/2 dvit., 4/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo 59-as Hardeno karjeros trigubas dublis ir jis susilygino su 7-oje vietoje esančiu Larry Birdu.

„Nets“: Kevinas Durantas 23 (9/12 dvit., 5 rez. perd.), Jamesas Hardenas 18 (4/7 trit., 10 atk. kam., 12 rez. perd., 5 kld.), LaMarcusas Aldridge'as 16 (7/8 dvit.), DeAndre Bembry 15 (5/6 dvit., 7 atk. kam.), Joe Harrisas 12 (2/4 trit.), Blake'as Griffinas (5 atk. kam.), Jevonas Carteris (2/4 trit.) po 8, Patrickas Millsas 7.

„Pistons“: Cory Josephas 13, Joshas Jacksonas 12 (2/5 trit., 5 atk. kam.), Jerami Grantas 11 (4/10 dvit., 1/5 trit., 4 kld.), Saddiqas Bey (6 rez. perd.), Kelly Olynykas po 9, Trey Lylesas 8 (2/2 trit.).