„Nets“ istorijos dalimi tapęs Durantas vedė komandą į dar vieną pergalę

2021-11-06 08:29
Nuotr.: AFP-SCANPIX

Vis solidžiau Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) atrodo Bruklino „Nets“ (6-3). Kevino Duranto vedama ekipa išvykoje 96:90 (28:23, 11:16, 39:23, 18:28) nugalėjo Detroito „Pistons“ (1-8).

Bruklino ekipos gretose išsiskyrė Kevinas Durantas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 29 taškai (10/21 dvit., 2/6 trit., 3/4 baudų), 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Dukart NBA čempionas tapo pirmuoju žaidėju „Nets“ istorijoje, kuris per pirmuosius devynis sezono mačus rinko 20 arba daugiau taškų.

Rezultatyvūs perdavimai 5

„Išmečiau gerus metimus, bet visumos dar nerandu, – vietos tobulėjimui matė Durantas. – Jei būčiau pataikęs metimus, kuriuos visada pataikau, rungtynės nebūtų tokios įtemptos.“

„Nets“ ekipoje antrąjį sezoną trigubą dublį užfiksavo Jamesas Hardenas. Gynėjas surinko 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Svečiai laimėjo jau ketvirtąjį mačą paeiliui.

Trečiajame kėlinyje svečiai turėjo solidų pranašumą (78:62), tačiau lemiamame ketvirtyje „Pistons“ pakylėjo pirmojo naujokų biržos šaukimo Cade'o Cunninghamo benefisas (88:86).

Vis tik Durantas dar sykį prisiminė apie save, pelnydamas šešis taškus iš eilės ir uždarydamas rungtynes.

Detroito komandai Kelly Olynykas per 25 minutes pelnė 14 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit., 2/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“: Cade'as Cunninghamas 17 (3/10 dvit., 3/7 trit., 6 kld.), Kelly Olynykas 14 (3/7 dvit., 2/4 trit., 10 atk. kam.), Saddiqas Bey (3/8 dvit., 2/5 trit., 4 per. kam.), Cory Josephas (2/4 trit., 5 rez. perd.) po 12, Frankas Jacksonas 10 (2/6 trit.), Isaiah Stewartas 8 (4/5 dvit., 9 atk. kam., 3 blok.), Joshas Jacksonas 7 (3/7 dvit., 3 per. kam.).

„Nets“: Kevinas Durantas 29 (10/21 dvit., 2/6 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), LaMarcusas Aldridge'as 16 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Blake'as Griffinas (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Jamesas Hardenas (3/5 trit., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 9 kld.) po 13, Bruce'as Brownas 10 (2/3 trit.), Joe Harrisas 7 (5 atk. kam.).