Nauja NBA čempionų realybė – antausį tėškė ir „Wizards“

2021-11-08 07:05
Nuotr.: Geoff Burke-USA TODAY Sports
Nuotr. Geoff Burke-USA TODAY Sports

Dar vieną pralaimėjimą patyrė NBA čempionų titulą ginanti Milvokio „Bucks“ (4-6) ekipa.

Mike'o Budenholzerio auklėtiniai išvykoje 94:101 (24:26, 28:23, 19:33, 23:19) nusileido Vašingtono „Wizards“ (7-3) krepšininkams.

Tai buvo penktasis „Bucks“ pralaimėjimas per šešerias rungtynes. NBA čempionai su 4 laimėjimais ir 6 nesėkmėmis rikiuojasi dešimtoje Rytų konferencijos vietoje.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Po dviejų kėlinių Milvokio ekipa turėjo 3 taškų pranašumą (52:49), tačiau tuomet „Wizards“ sužaidė puikų trečiąjį kėlinį 33:19 ir po Aarono Holiday dvitaškio susikrovė dviženklį pranašumą (82:71).

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos svečiams po Giannio Antetokounmpo dėjimo pavyko sumažinti deficitą iki 4 taškų (94:98), o po šios atakos Patas Connaughtonas dar ir perėmė kamuolį. Visgi Jrue Holiday prametė, o Spenceris Dinwiddie tolimu metimu padėjo tašką (101:94).

„Wizards“ į pergalę vedė Bradley Bealas, kuris per 37 minutes pelnė 30 taškų (12/19 dvit., 2/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

NBA čempionų neištraukė Antetokounmpo, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 29 taškai (12/22 dvit., 5/12 baud.), 18 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Wizards“: Bradley Bealas 30 (12/19 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld., 27 naud.), Kyle'as Kuzma (3/8 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Montrezlas Harrellas (5/7 dvit., 5/5 baud.) po 15, Danielis Gaffordas 11 (5/6 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Aaronas Holiday 7.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (12/22 dvit., 5/12 baud., 18 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 28 naud.), Graysonas Allenas 19 (3/8 trit., 4 per. kam.), Jrue Holiday 14 (4/9 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Bobby Portisas 13 (5/14 dvit., 13 atk. kam., 4 per. kam., 2 blok.), Patas Connaughtonas 7 (2/6 trit., 5 atk. kam.).