„Pacers“ įsibėgėja: jubiliejinę taškų ribą pasiekęs Sabonis ir kompanija triumfavo Sakramente

2021-11-08 06:41
Nuotr.: AFP – Scanpix

Sunkiai sezoną pradėjusi Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (4-7) pamažu randa kelią į pergales.

Ricko Carlisle'o auklėtiniai išvykoje 94:91 (27:19, 21:24, 26:24, 20:24) palaužė Sakramento „Kings“ (5-5) krepšininkus ir laimėjo trečią kartą per keturis mačus.

Tarp lyderių buvęs Sabonis per 29,5 minutes surinko 17 taškų (7/10 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), 10 atkovotų bei 3 perimtus kamuolius, 3 klaidas, rezultatyvų perdavimą ir 5 asmenines pražangas.

Šiame mače Sabonis tapo ketvirtuoju lietuviu NBA istorijoje, peržengusiu 5 tūkst. taškų ribą. Trečioje vietoje rikiuojasi tėtis Arvydas (5629), antroje – Jonas Valančiūnas (8198), o vienintelis Lietuvos krepšininkas, NBA lygoje pasiekęs 10 tūkst. taškų, yra Žydrūnas Ilgauskas (10976).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Likus 8 minutėms iki rungtynių pabaigos „Kings“ po Tyrese'o Haliburtono tolimo šūvio įgijo 3 taškų pranašumą (78:75), tačiau tuomet „Pacers“ atsakė spurtu ir po Sabonio baudų metimų įgijo 7 taškų persvarą (85:78).

Per likusį laiką svečiams pavyko laikytis įsikibus trapaus pranašumo, tačiau Haliburtono tritaškis, likus pusantros minutės, priartino Sakramento klubą iki 2 taškų (91:93).

Kitoje atakoje „Pacers“ neužpuolė, o šeimininkai turėjo du šansus išlyginti rezultatą arba išplėšti pergalę, tačiau tiek De'Aarono Foxo dvitaškis, tiek Haliburtono tritaškis skriejo pro šalį – Sabonis ir kompanija triumfavo.

Šiose rungtynėse penki „Pacers“ žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Tai – Carisas LeVertas (22), T.J. McConnellas (18), Domantas Sabonis (17), Chrisas Duarte (15) ir Mylesas Turneris (12).

„Daug dalykų šiandien darėme gerai, – po rungtynių kalbėjo „Pacers“ vyr. treneris Carlisle'as. – Pirmasis iš jų buvo laikytis sunkaus žaidimo plano. Stengėmės greitai „Kings“ komandai primesti lėtą žaidimo tempą. Džiaugiuosi, jog vyrukai juo patikėjo ir jį vykdė. Jie sužaidė įspūdingai atkaklias ir fiziškas rungtynes. Mums labai reikėjo šios pergalės. Labai džiaugiuosi už žaidėjus.“

Sakramento komandai Harrisonas Barnesas per 37 minutes pelnė 22 taškus (5/9 dvit., 1/6 trit., 9/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 22 (5/9 dvit., 1/6 trit., 9/11 baud., 5 rez. perd.), Tyrese'as Haliburtonas (4/8 dvit., 3/6 trit., 3 per. kam.), De'Aaronas Foxas (6/16 dvit., 3 per. kam.), Buddy Hieldas (5/12 trit., 3 per. kam.) po 17, Richaunas Holmesas 11 (7/7 baud., 9 atk. kam.).

„Pacers“: Carisas LeVertas 22 (8/17 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.), T.J. McConnellas 18 (8/13 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Domantas Sabonis 17 (7/10 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam.), Chrisas Duarte 15 (4/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Mylesas Turneris 12 (2/5 trit., 15 atk. kam., 5 blok.).