Tritaškių fiestą užkūręs Lonzo Ballas atvedė „Bulls“ į pergalę prieš Dončičių ir „Mavs“

2021-11-11 07:50
Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Lonzo Ballas susmeigė 7 tritaškius, o jo vedama Čikagos „Bulls“ (8-3) ekipa NBA lygoje iškovojo aštuntąją pergalę.

Billy Donovano auklėtiniai namuose 117:107 (32:33, 29:21, 34:26, 22:27) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (7-4) krepšininkus.

Rungtynes „Bulls“ perlaužė trečiajame kėlinyje, kuomet spurtavo 15:4 ir po Alexo Caruso dvitaškio įgijo 15 taškų pranašumą (95:80) bei iniciatyvą išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Ballas per 38 minutes pelnė 21 tašką (0/4 dvit., 7/10 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Kaip diena ir naktis, – savo metimo techniką karjeros pradžioje ir dabar po mačo lygino Lonzo. – Kelerius metus neatakavau krepšio gerai, bet dabar matau tobulėjimą.“

Dalaso ekipos gretose išsiskyrė netoli trigubo dublio buvęs Luka Dončičius, kurio sąskaitoje – 20 taškų (5/12 dvit., 1/6 trit., 7/10 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Latvis Kristaps Porzingis pridėjo 22 taškus (7/13 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių, rezultatyvų perdavimą ir 4 asmenines pražangas.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 23 (6/10 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.), Lonzo Ballas 21 (7/10 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud.), Nikola Vucevičius 18 (7/11 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.), DeMaras DeRozanas 17 (7/17 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Alexas Caruso 16 (3/4 trit., 6 per. kam.), Javonte Greenas ir Ayo Dosunmu po 7.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 22 (7/13 dvit., 2/3 trit., 12 atk. kam.), Timas Hardaway 21 (5/9 trit.), Luka Dončičius 20 (5/12 dvit., 1/6 trit., 7/10 baud., 8 atk. kam., 10 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Dwightas Powellas (2/3 trit., 2 blok.) ir Jalenas Brunsonas (4/7 dvit., 7 rez. perd.) po 12.