Sabonis karaliavo po krepšiais, tačiau „Pacers“ krito prieš Jokičiaus neturėjusius „Nuggets“

2021-11-11 06:58
Nuotr.: AP - Scanpix

Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, tačiau to Indianos „Pacers“ (4-8) pergalei neužteko

Ricko Carlisle'o auklėtiniai išvykoje 98:101 (20:23, 24:21, 21:25, 33:32) nusileido Denverio „Nuggets“ (7-4) krepšininkams, kurie vertėsi be savo lyderio Nikola Jokičiaus.

Serbas buvo suspenduotas vienam mačui dėl smūgio Markieffui Morrisui rungtynėse prieš Majamio „Heat“.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Po krepšiais dominavusio Sabonio sąskaitoje per 33 minutes buvo 20 taškų (8/12 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), 19 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, vienas blokas, vienas perimtas kamuolys ir po tris pražangas ir klaidas.

Visas rungtynes abi komandos laikėsi arti viena kitos, tačiau didžiąją jų dalį trapų pranašumą savo rankose turėjo „Nuggets“.

Likus minutei iki mačo pabaigos „Pacers“ atsiliko vos 2 taškais (94:96) ir turėjo progą perimti kamuolį, tačiau Mylesas Turneris pralaimėjo ginčą Aaronui Gordonui, Willas Bartonas realizavo dvitaškį ir likus 28 sekundėms šeimininkai turėjo dviejų metimų pranašumą (98:94).

Kitoje atakoje Jeremy Lambas atsakė dvitaškiu (96:98), tačiau „Pacers“ nespėjo prasižengti ir Jeffas Greenas pelnė taškus (100:96). Likus 7 sekundėms Malcolmas Brogdonas pelnė dvitaškį (98:100), pražanga sustabdytas Bonesas Hylandas realizavo tik vieną baudą ir svečiai turėjo progą išplėšti pratęsimą, tačiau Lambo šūvis tikslo nepasiekė.

Denverio komandai Bartonas per 33 minutes pelnė 30 taškų (5/10 dvit., 6/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Willas Bartonas 30 (5/10 dvit., 6/9 trit., 6 atk. kam., 29 naud.), Zeke'as Nnaji 19 (5/7 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam.), Jeffas Greenas (4/8 dvit.), Nah'Shonas Hylandas (2/5 trit., 4 rez. perd.) po 12, Monte Morrisas 10 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Aaronas Gordonas 8 (2/10 dvit., 9 atk. kam.).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (8/14 dvit., 3/7 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.), Domantas Sabonis 20 (8/12 dvit., 19 atk. kam., 32 naud.), T.J. McConnellis 16 (8/10 dvit., 9 rez. perd., 25 naud.), Mylesas Turneris 13 (2/3 trit., 8 atk. kam., 6 blok.).