San Fransiske – 48 gynėjo taškai, monstriškas Wigginso dėjimas ir „Warriors“ pergalė

2021-11-11 08:53
Nuotr.: AFP-Scanpix

Dešimtąją pergalę NBA lygoje iškovojo San Fransisko „Golden State Warriors“ (10-1) klubas.

Steve'o Kerro auklėtiniai namuose 123:110 (31:28, 38:26, 24:30, 30:26) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (3-7) krepšininkus.

Iniciatyvą šeimininkai perėmė dar antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo ir įgijo 15 taškų pranašumą (69:54).

Rezultatyvūs perdavimai 0

Trečiojo ketvirčio pabaigoje „Timberwolves“ surengė sugrįžimą, smogė 3 tritaškiais be atsako ir po D'Angelo Russello tolimo šūvio deficitas sumažėjo iki 6 taškų (80:86).

Visgi pergalės „Warriors“ iš rankų nepaleido. Wigginsas surinko 9 taškus, 2 pridėjo Stephenas Curry ir likus 2 minutėms iki mačo pabaigos baigti tapo aiški (118:103).

Įspūdingu dėjimu pasižymėjęs Wigginsas per 31 minutę pelnė 35 taškus (11/13 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius ir 4 sykius suklydo.

Wigginsui ryškiausiai talkino Curry, surinkęs 25 taškus (5/7 dvit., 3/9 trit., 6/8 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Minesotos ekipos gretose išsiskyrė karjeros rungtynes sužaidęs Anthony Edwardsas, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 48 taškai (9/14 dvit., 7/13 trit., 9/12 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Ankstesnis Edwardso taškų rekordas buvo 42 taškai į Finikso „Suns“ krepšį 2020-2021 m. sezone.

2020-ųjų NBA naujokų biržos pirmasis šaukimas tapo penktu jauniausiu krepšininku lygos istorijoje, kuriam pavyko pelnyti 45 taškus.

Edwardsas taip pat yra trečias jauniausias žaidėjas NBA istorijoje, surinkęs bent 45 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus. Pirmieji du – Brandonas Jenningsas ir LeBronas Jamesas.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 35 (11/13 dvit., 3/6 trit., 4 kld., 29 naud.), Stephenas Curry 25 (5/7 dvit., 3/9 trit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Jordanas Poole'as 14 (2/11 trit., 5 atk. kam.), Kevonas Looney 11 (5/11 dvit., 17 atk. kam.), Otto Porteris 10 (2/3 trit.), Nemanja Bjelica 9 (5 atk. kam.), Draymondas Greenas (7/8 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Gary Paytonas po 7.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 48 (9/14 dvit., 7/13 trit., 9/12 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld., 39 naud.), D'Angelo Russellas 18 (4/10 trit., 7 rez. perd., 4 kld.), Karlas-Anthony Townsas 17 (1/9 dvit., 5/10 trit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.), Nazas Reidas 16 (4/9 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam.).