Grigonis sugrįžo, o CSKA dramatiškai apgynė namų tvirtovę

2021-11-11 21:09
Nuotr.: stopkadras

Marius Grigonis sugrįžo ant parketo Eurolygoje, o jo atstovaujama Maskvos CSKA (5-4) iškovojo sunkią pergalę.

Dimitrio Itoudžio kariauna namuose 74:73 (17:19, 22:19, 19:21, 16:14) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (6-3).

Grigonis per 15 minučių pelnė 10 taškų (1/4 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, dusyk prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Lietuvis šio sezono Eurolygoje buvo žaidęs tik sykį, pirmajame ture. Gynėjas nežaidė lygiai šešias savaites dėl traumos.

Taškas į tašką vykusiame mače nė viena ekipa neįgijo dviženklio pranašumo. Vis tik ketvirtajame kėlinyje CSKA nežymiai, bet pirmavo.

Svarbų dvitaškį likus minutei pelnė Gabrielis Lundbergas (74:70). Jam netrukus atsakė Scottie Wilbekinas (72:74). Šeimininkai užpulti nesugebėjo, o kitoje aikštelės pusėje prie baudų metimų linijos stojo Derrickas Williamsas.

Amerikietis nepataikė vieno metimo (73:74), bet CSKA įsigudrino suklysti išsimetant kamuolio iš užribio. Lemiamu metimu pergalę Izraelio klubui galėjo išplėšti Williamsas, bet dvitaškis skriejo pro šalį.

Maskvos komandai Lundbergas per 25 minutes pelnė 14 taškų (4/9 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tel Avivo ekipos gretose išsiskyrė Ante Žižičius, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 16 taškų (6/11 dvit., 4/7 baudų), 6 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

CSKA nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

CSKA: Gabrielis Lundbergas 14 (4/9 dvit., 2/2 trit.), Joelis Bolomboy'us 12 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Marius Grigonis 10 (2/4 trit.), Aleksejus Švedas 9 (6 rez. perd., 4 kld.), Willas Clyburnas 7 (1/7 dvit., 5 atk. kam.).

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 20 (6/8 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud.), Ante Žižičius 16 (6/11 dvit., 6 atk. kam., 2 blok., 26 naud.), Scottie Wilbekinas 9 (4 kld.).