Atėnuose – įspūdingas Papagiannio dublis ir šeimininkus pražudęs Brownas

2021-11-11 23:11
Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Kazanės UNIKS (4-5) ekipa.

Svarbiausiu metu nesuskydęs Rusijos klubas išvykoje 74:72 (15:15, 20:21, 19:18, 20:18) parklupdė Atėnų „Panathinaikos“ (2-7).

Likus žaisti mažiau nei minutę rezultatą baudų metimais išlygino Jeremy Evansas (72:72).

Rezultatyvūs perdavimai 2

UNIKS lemiamoje atakoje gavo net du šansus. Lorenzo Brownas pirmojo metimo nepataikė, bet kamuolį puolime nuėmė Tonye Jekiri.

Antrojo šanso Brownas nepaleido ir šaltakraujiškai smeigė dvitaškį per iškeltą Georgioso Papagiannio ranką (74:72).

„Panathinaikos“ galėjo išplėšti pergalę, bet Ioannio Papapetrou tolimas metimas su sirena skriejo pro šalį.

Brownas per 28 minutes pelnė 13 taškų (2/6 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Atėnų komandos gretose monstrišką dvigubą dublį užfiksavo Papagiannis. Jis per 32 minutes pelnė 14 taškų (7/12 dvit.) ir atkovojo 17 kamuolių.

7 kamuolius puolime ir 10 gynyboje nugriebęs graikas pagerino savo karjeros rekordą.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas (2/5 trit.) ir Georgios Papagiannis (7/12 dvit., 17 atk. kam.) po 14, Ioannis Papapetrou (2/11 trit., 4 kld.) ir Kendrickas Perry (2/3 trit.) po 10, Howardas Sant-Roosas 9, Okaro White'as 7.

UNIKS: Andrejus Voroncevičius (2/6 trit.) ir Isaiah Canaanas (2/5 trit., 5 rez. perd.) po 15, Lorenzo Brownas 13 (3/4 trit., 8 atk. kam.), Mario Hezonja 9 (1/5 trit.), Tonye Jekiri 8 (9 atk. kam.), O.J. Mayo 7.