Į vieną kasą: „Barcelona“ po nesėkmingo ruožo atsitiesė sulupdama baskus

2021-11-11 23:47
Nuotr.: Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images

Negailestingai varžovus Eurolygoje baudė Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (7-2).

Katalonai namuose 93:67 (32:15, 23:16, 26:10, 12:26) sutriuškino dviejų lietuvių atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (3-6).

„Barcelona“ iškovojo antrą didžiausią savo šio sezono pergalę. Prieš tai katalonai 32 taškų pranašumu sutriuškino Berlyno ALBA.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Vienu metu Šaro auklėtiniai artėjo ir prie visų laikų klubo didžiausios pergalės Eurolygoje. 2009 metais „Barca“ 44 taškų persvara sudaužė Kauno „Žalgirį“.

„Barcelona“ vėl atsidūrė pergalių kelyje po dviejų nesėkmių iš eilės prieš „Maccabi“ ir „Armani Exchange“. Ispanijos pirmenybėse Šaro kariauna išlieka nepralaimėjusi.

Baskams tai trečias kluptelėjimas Eurolygoje paeiliui.

Trijų lietuvių susidūrime geriausiai sekėsi Rokui Jokubaičiui. Gynėjas per 20 minučių pelnė 8 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Rokas Giedraitis per 30 minučių pelnė 14 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis žaidė 26 minutes ir pasižymėjo 2 taškais, atkovojo 6 kamuolius ir fiksavo 3 balų naudingumą.

„Barca“ savo pajėgumu neleido suabejoti nuo pat pirmojo kėlinio, kai spurtavo 18:0 (28:10). Nikola Mirotičiaus vedami Eurolygos vicečempionai antrajame kėlinyje dar padidino pranašumą, o trečiajame atotrūkis jau buvo nepadorus (81:41).

Barselonos komandai Mirotičius per 18 minučių pelnė 25 taškus (4/4 dvit., 4/4 trit., 5/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Vitorijos ekipos gretose išsiskyrė Stevenas Enochas, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 22 taškai (7/8 dvit., 0/1 trit., 8/8 baudų), 8 atkovoti kamuoliai.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25 (4/4 dvit., 4/4 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 37 naud.), Nicolas Laprovittola (3/5 trit.) ir Brandonas Daviesas (5/9 dvit., 4 rez. perd.) po 11, Nickas Calathesa 9 (7 rez. perd.), Sertačas Šanli (2/3 trit., 4 rez. perd.), Kyle'as Kuricas ir Rokas Jokubaitis (4/5 dvit., 5 rez. perd.) po 8.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 22 (7/8 dvit., 8/8 baud., 8 atk. kam., 35 naud.), Rokas Giedraitis 14 (3/4 trit.), Mattas Costello 8 (4/5 dvit., 2 blok.).