2021-11-12 21:32
Nuotr.: Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images

Gniuždančią nesėkmę Eurolygoje patyrė Stambulo „Fenerbahče“ (3-6) ekipa.

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai namuose 43:68 (3:22, 17:15, 9:25, 14:6) neprilygo Milano „Armani Exchange“ (8-1) krepšininkams, kurie yra vienvaldžiai Senojo žemyno pirmenybių lyderiai.

43 pelnyti taškai – naujasis klubo taškų antirekordas Eurolygoje.

Iki tol mažiausiai Turkijos klubas buvo surinkęs 48 taškus. Tai įvyko 2009-ųjų sausį rungtynėse prieš Maskvos CSKA.

Į nokdauną šeimininkai buvo pasiųsti dar pirmajame kėlinyje, per kurį sukrapštė vos 3 taškus, o italai surinko 22 ir po Devono Hallo tolimo šūvio įgijo 19 taškų pranašumą (22:3).

Antrajame ketvirtyje „Fenerbahče“ krepšininkams pavyko šiek tiek atsigauti puolime ir Džordževičiaus auklėtiniai laimėjo 10 minučių atkarpą 17:15 bei sumažino skirtumą iki 17 taškų (20:37).

Melli blokas:

Nokautas įvyko trečiajame kėlinyje. Ettore Messinos kariauna surengė dar vieną galingą spurtą 25:9 ir po 30 grynojo žaidimo laiko minučių triuškino šeimininkus 33 taškais (62:29). Likęs kėlinys tapo formalumu.

Šiose rungtynėse „Fenerbahče“ tritaškius metė vos 19 proc. taiklumu (4/21), dvitaškius – 40 procentais (13/32), baudas – 38,5 procentais (5/13).

Vienintelis Pierria Henry pralaimėjusiųjų gretose įmetė dviženklį taškų skaičių (12), tačiau amerikietis 4 sykius suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ gretose naudingiausiai rungtyniavo Janas Vesely, surinkęs 9 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), 7 atkovotus bei 3 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, klaidą ir 22 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Pierria Henry 12 (2/4 trit., 4 kld.), Janas Vesely (7 atk. kam., 3 per. kam.), Sehmusas Hazeras po 9.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 13 (3/6 trit., 4 rez. perd.), Luigi Datome 11 (3/6 trit.), Devonas Halasl (2/8 trit.) ir Konstantinos Mitoglou (6 atk. kam.) po 9.