Fantastiškai žaidęs Porzingio ir Dončičiaus duetas atvedė „Mavs“ į pergalę Teksaso derbyje

2021-11-13 07:58
Nuotr.: AP-Scanpix

Galingai rungtyniavęs Luka Dončičius surinko trigubą dublį, Kristaps Porzingis sužaidė sezono rungtynes, o jų vedama Dalaso „Mavericks“ (8-4) iškovojo aštuntą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Dalaso klubas išvykoje 123:109 (31:22, 37:35, 34:20, 21:32) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (4-8).

Tai buvo jau trečiasis Teksaso derbis tarp šių komandų sezone ir visas tris pergales nuskynė „Mavericks“.

Rezultatyvūs perdavimai 15

Trečiajame kėlinyje svečiai spurtavo 20:5 ir pradėjo „Spurs“ triuškinimą – 88:64. Tik per paskutines 12 minučių „Mavs“ atleido vadeles ir Greggo Popovichiaus auklėtiniams pavyko išvengti pažeminimo.

Dončičiaus sąskaitoje per 36 minutes buvo 32 taškai (5/10 dvit., 6/13 trit., 4/8 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų.

Šį kartą nuo slovėno neatsiliko ir Porzingis, sužaidęs geriausias sezono rungtynes – 32 taškai (9/13 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 3 blokai.

„Žaidimas su Luka yra neįtikėtinai lengvas, – kalbėjo latvis. – Jis prie savęs pritraukia milžinišką spaudimą bei dėl to padaro visus kitus komandos draugus žymiai geresniais.“

San Antonijaus komandai Devinas Vassellas per 29 minutes pelnė 20 taškų (3/5 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir blokavo tiek pat metimų.

„Spurs“: Devinas Vassellas 20 (3/6 trit., 5/6 baud., 2 blok.), Keldonas Johnsonas (2/8 dvit., 3/6 trit., 9 atk. kam.), Dejounte Murray (7/12 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 15, Dougas McDermottas 14 (4/5 trit.), Drew Eubanksas 12 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Lonnie Walkeris 10 (1/6 trit., 7 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 9 (4/7 dvit., 5 rez. perd.).

„Mavericks“: Kristaps Porzingis (9/13 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 3 blok.) ir Luka Dončičius (5/10 dvit., 6/13 trit., 4/8 baud., 12 atk. kam., 15 rez. perd.) po 32, Jalenas Brunsonas 17 (4/8 dvit., 2/5 trit.), Dorianas Finney-Smithas 15 (3/5 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Reggie Bullockas 7.