„Lakers“ namuose patyrė pažeminimą prieš lygos autsaiderius

2021-11-13 08:18
Nuotr.: Reuters-Scanpix

Gyvenimas be LeBrono Jameso Los Andželo „Lakers“ (7-6) nėra lengvas.

Šį kartą vieni NBA favoritų „Lakers“ namuose 83:107 (26:19, 23:25, 12:40, 22:23) negalėjo pasipriešinti Minesotos „Timberwolves“ (4-7).

Ši pergalė Minesotos klubui leido Vakaruose pakilti į 12-ąją vietą, o „Lakers“ pergalių ir pralaimėjimų balansas, žaidžiant be LeBrono, dabar – 2-3.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Rungtynių lūžis įvyko iškart po pertraukos. Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo įspūdingu spurtu 29:4 (73:53), o 12 minučių atkarpos rezultatas buvo 40:12 (84:61).

Paskutiniame kėlinyje „Timberwolves“ kontroliavo įvykius aikštėje ir sutvarkė visus formalumus.

Minesotos ekipos gretose išsiskyrė Karlas-Anthony Townsas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 29 taškai (7/9 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Los Andželo komandai Anthony Davisas per 30 minučių pelnė 22 taškus (7/12 dvit., 0/1 trit., 8/10 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 3 metimus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: Anthony Davisas 22 (7/12 dvit., 8/10 baud., 8 atk. kam., 3 per. kam., 3 blok.), Russellas Westbrookas 20 (5/7 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 5 kld.), Dwightas Howardas 9 (10 atk. kam.), Rajonas Rondo (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Malikas Monkas (1/7 trit., 4 kld.) po 7.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 29 (7/9 dvit., 4/8 trit., 7 atk. kam.), D'Angelo Russellas 22 (3/10 dvit., 5/9 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Nazas Reidas 12 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Patrickas Beverley 11 (5/5 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Anthony Edwardsas (1/5 trit., 5 kld.), Jadenas McDanielsas (6 atk. kam.) po 9.