Spahijos sugrįžime – nesulaikomai žaidęs Giedraitis ir nutraukta „Baskonia“ pralaimėjimų serija

2021-11-16 23:05
Nuotr.: Aitor Arrizabalaga/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Aitor Arrizabalaga/Euroleague Basketball via Getty Images

Duško Ivanovičių pakeitęs Nevenas Spahija po 13 metų pertraukos stojo už Vitorijos „Baskonia“ (4-6) vairo, o Rokas Giedraitis pasirūpino, kad kroato debiutas neprisviltų – baskai Eurolygoje išlipo iš pralaimėjimų liūno.

Kroato auklėtiniai namuose 93:74 (25:22, 30:10, 13:21, 25:21) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-6) krepšininkus ir nutraukė keturių nesėkmių iš eilės seriją.

Giedraitis per 31 minutę surinko 21 tašką (2/3 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus ir 23 naudingumo balus.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Įspūdingu bloku pasižymėjęs Tadas Sedekerskis per 22,5 minutės pridėjo 9 taškus (0/3 dvit., 3/5 trit.), 5 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 9 naudingumo balus.

Rungtynes itin sėkmingai pradėję šeimininkai pasiuntė svečius į nokdauną, kuomet sužaidė monstrišką antrąjį kėlinį 30:10 ir po Jaysono Grangerio baudos metimo įgijo 23 taškų pranašumą (55:32).

Po Giedraičio dvitaškio trečiojo ketvirčio pradžioje baskai įgijo rekordinį – 25 taškų pranašumą (59:34), tačiau serbai atkuto. Dejano Radonjičiaus kariauna surengė atkarpą 19:9, o Nikola Ivanovičius tritaškiu nukirpo skirtumą iki 15 taškų (53:68).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti svečiams. Stevenas Enochas pataikė dvitaškį, Jaysonas Grangeris smeigė tritaškį ir likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos „Baskonia“ atstatė 19 taškų pranašumą (84:65), kurio „Crvena Zvezda“ panaikinti nesugebėjo.

Naudingiausiai „Baskonia“ gretose žaidė Enochas, surinkęs 23 taškus (10/12 dvit., 3/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 32 naudingumo balus.

Nuo pralaimėjimo serbų neišgelbėjo driokstelėjęs Ivanovičius, kuris pelnė 21 tašką (5/6 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 bei prarado 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 23 (10/12 dvit., 11 atk. kam., 32 naud. bal.), Rokas Giedraitis 21 (5/8 trit.), Wade‘as Baldwinas 14, Tadas Sedekerskis ir Simone Fontecchio (6 atk. kam., 7 rez. perd., 22 naud. bal.) po 9.

„Crvena Zvezda“: Nikola Ivanovičius 21 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 27 naud. bal.), Maikas Zirbesas 12, Austinas Hollinsas ir Ognjenas Dobričius po 11, Ognjenas Kuzmičius 10 (8 atk. kam., 19 naud. bal.).

Rvd
kas jum bl yra tas nesulaikimai? varzybas matet? nei jis rezultatyviausias nei naudingiusias. tai kur tas nesulaikomai? lopu lopai kas raset antraste nes tas jusu nesulaikomas 21 taskas kiekvienuose varzybuose pas kazka buna.. sakytumet kad tempe komanda sumete 50 tasku ir laike ja prieky o dbr 21 imete ir nesulaikomas. ciulpk miklovi jei tu rasei gandonas esi gausi i lesala o kiti mokliukai kur rase si straipsni irgi tegul atsiliepe paaiskinsiu kas krepsinis yra kad suprastumet frze nesulaikomas. lopu lopai basketnews salinu is puslapiu vien del tokiu antrasciu. krepsinis.net visiem rekuomenduoju nes ten neraso kai imeti 20 tasku kad esi nesulaikomas