Spindėjusio Curry vedama „Warriors“ neturėjo vargo su „Nets“

2021-11-17 06:59
Nuotr.: Reuters-Scanpix

Stephenas Curry pakartojo šio sezono pataikytų tritaškių rekordą, o jo vedama „Golden State Warriors“ (12-2) iškovojo dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Šį kartą San Fransisko klubas išvykoje 117:99 (31:34, 32:24, 35:18, 19:23) nugalėjo vienus lygos favoritų, Bruklino „Nets“ (10-5) krepšininkus.

Andrew Wigginsas antrojo kėlinio pabaigoje smeigė du tritaškius iš eilės (63:58) ir nuo to laiko svečiai daugiau rungtynėse nebeatsilikinėjo.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Galutinai įvykius aikštėje „Warriors“ sutvarkė trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 35:18 – 98:76.

MVP formą demonstruojantis Curry per 29 minutes pelnė 37 taškus (3/5 dvit., 9/14 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Curry pirmajame kėlinyje pataikė pirmąjį savo rungtynių tolimą metimą ir tapo antruoju krepšininku NBA istorijoje, pasiekusiu 2900 įmestų tritaškių ribą per karjerą. Sąrašo viršuje  – 2973 tritaškius pataikęs Ray Allenas.

Be Kyrie Irvingo toliau žaidžiančioje „Nets“ rezultatyvumu išsiskyrė Jamesas Hardenas. Gynėjas aikštėje praleido 32 minutes ir per jas įmetė 24 taškus (4/7 dvit., 2/6 trit., 10/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 sykius suklydo.

Prieš buvusį klubą žaidęs Kevinas Durantas surinko 19 taškų (4/13 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus per 32 minutes ant parketo.

„Nets“: Jamesas Hardenas 24 (4/7 dvit., 2/6 trit., 10/11 baud., 4 rez. perd., 5 kld.), Kevinas Durantas 19 (4/13 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Bruce'as Brownas 14 (5/7 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), DeAndre Bembry 9 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Patrickas Millsas (2/5 trit., 4 rez. perd.) ir Kessleris Edwardsas (2/4 trit.) po 8.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (9/14 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Andrew Wigginsas 19 (5/8 dvit., 2/3 trit.), Jordanas Poole'as 17 (6/6 dvit., 0/7 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd., 5 kld.), Draymondas Greenas 11 (4/4 dvit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonathanas Kuminga 7 (6 atk. kam.).